Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ehhh. Soha nem voltam szép,...

Ehhh. Soha nem voltam szép, de mostanában egyre rondább lettem. A fejem hihetetlenül ronda :d biztos írnátok hogy biztos nem, de tényleg nagyon ronda vagyok. Nem kellek én egy lánynak sem. Még a rondábbaknak sem. Mit tudok tenni, hogy szebb legyek?

Figyelt kérdés
Öngyilkosság

2017. jún. 1. 15:55
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Haver ha segít rajtad: Fitt vagyok, humoros, okos, elismerten jóképű, 19 és szűz
2017. jún. 5. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

és nem azért mert fogadalmat tettem le...


na de hogy tanácsot is adjak: előttem már sokan sok jó dolgot írtak. Kell beszélni orvosokkal ezügyben, de tudom milyen vékonynak lenni. Viszont ezek azok az akadályok amiket le kell küzdeni. Nekem volt már öngyilkossági kísérletem, bár azóta se bántam meg, azért harcolni kell. Talán egy lassabb procedúra egyeseknek, de megéri. 15 vagy, sok időd van még.

És az életről annyit hogy: Ez van! Amin tudsz változtass, amin nem azt szard le. Meghalni nem rossz de élni is kell, eljön mindennek az ideje!

2017. jún. 5. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
és még annyit, hogy saját példámból: hiába vagy vonzó ha balf*** vagy... nem csak a külső számít főleg ahogy öregedik az ember.
2017. jún. 5. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
51%

Na jó én is leírom


24f eddig egyedül.


Jóképű, magas, határozott, humoros, zenei tehetség, érzéki, mensa tag, munkabíró, innovatív, csomó cég és szabadalom a nulláról, csomó barát de mind a szegényebb korszakomból, emellett szerénynek, mások érdekeit szolgálónak, együttérzőnek mondanak, minden ami kell.


Van kb 10 évem a 15 éve diagnosztizált mindkét vesémet érintő vesebetegségem miatt utána esetleg veseátültetés vagy dialízis , emellett 30%-os a hallásom tehát 2 hallókészülék és ez még romlik.


Bárki összejönne ha titkolnám a vesebajomat és villognék a pénzemmel, ezekből egyik sem lesz kapható nálam sőt csak házasság a kikötésem. Szerinted? Esély=véletlen


És nem hogy nem akarom magam kinyírni hanem azt akarom, hogy te se nyírd ki magad.

Éld az életet, se másnak se magadnak ne engedd meg hogy rossznak vagy nem létezőnek képzelje a jövődet. A jövőd olyan lesz amilyen lesz sem szorgalommal sem feladással nem változik ezért nyugodtan, és úgy éld hogy kössön le, fárasszon le, aztán töltsön fel, mozgasson meg.

2017. jún. 5. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 gargamella válasza:

Jaaj te gyerek!!!Ha tudnad mennyi ilyen fiut ismertem,15 evesen mindenki rajtuk rohogott,mara pedig,mire ferfiva ertek,mindenki ertuk rajong.Csak tanulj,jarj suliba sokaig,szerezz diplomakat,muvelodj,erezd jol magad.Eljon majd a te idod is!Lenyeg hogy ezt az idot jora hasznald.Mig mas fiuk a lanyokkal vannak elfoglalva,te tanulj es par ev mulva a mostani szepfiukra magasrol sza*rhatsz :D

Sok sikert,az ido relativ

2017. jún. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Köszi Gargamella, igyekszem.
2017. jún. 11. 21:55
 17/17 anonim ***** válasza:

Ne feledd!

Mások nem azt látják akit te a tükörben!

Ezzel mindenki így van,mindenki csúnyábbnak látja magát mint amilyen igazából

Emiatt sose gyötörd magad!

2017. nov. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!