Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Szánalmas lenne örömlányhoz...

Szánalmas lenne örömlányhoz menni?

Figyelt kérdés

17 éves fiú vagyok, igazából nem vagyok se csúnya, se idióta, csak rettenetesen szociális fóbiás.

Ettől függetlenül próbálkozom/próbálkoztam lányoknál, de még randi sem sok jött össze (eddig 1 lol).


Mivel nyilván már vágyom nem csak lelkileg de testileg is egy élményre, ezért már kb 1 éve fontolgatok egy prostit. Most nem állok úgy anyagilag, de nyáron úgyis lesz pénzem, akkor lehet elmennék.


Ez gáz?

Nyilván, nem mondanám senkinek, de ettől függetlenül gáznak érzem magam.


Illetve, ha később esetleg lesz barátnőm akkor ha arra kerül a sor elmondjam neki, hogy voltam már hivatásosnál vagy mondjam hogy még szűz vagyok? Melyik a kevésbé gáz?


2017. jún. 2. 16:41
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem, ha igényes helyre mész. Csak az meg drága.

Nálunk (fiú-lány, vegyes) társaságban volt fiú, aki mesélte, hogy volt prostituáltnál, senki nem nézte le.

Mondjuk nem is ilyen lekezelő-mácsósan mesélte.

2017. jún. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
"Mondjuk nem is ilyen lekezelő-mácsósan mesélte." Mármint ezt nem rád értem, hanem vannak, akik így mesélnek erről.
2017. jún. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
17 évesen miért érzed ennyire sürgősnek a szexet?
2017. jún. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Menj el! Megdobja az önbizalmad, oldja a szorongásod, és lendít a közérzeteden is!
2017. jún. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Azért számíts rá, hogy 17 évesen lehet, hogy nem fognak fogadni, a legtöbbnél ottvan, hogy csak 18év felett fogad vendéget. Amúgy azt senkinek nem célszerű nyíltan reklámozni, hogy hivatásosnál voltál. Azt se kell mondani, hogy szűz vagy, azt mondod volt valakivel kalandod azt kész.
2017. jún. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!