Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mitévő legyek? Teljesen...

Mogyesz snapsz kérdése:

Mitévő legyek? Teljesen reménytelennek érzem, akinek van ötlete kérem írjon

Figyelt kérdés
Én egy 22 éves srác vagyok (pár hónap és 23) és már nagyon régóta rosszul vagyok,egyszerűen utálom magam. Van egy-két haverom de barátom egy sincs, és nem tudok ismerkedni mert elég hallgatag típus vagyok sajnos, nem tudok beszélgetni. Barátnőm még sosem volt és még szűz vagyok ami mindenki szerint gáz, emiatt már teljesen csúnyának és értéktelennek érzem magam, úgy érzem soha nem fog ez megváltozni és így kell leélnem az életem. Esténként van hogy nem tudok elaludni, és ilyenkor csak olyan gondolatok járnak a fejemben hogy csúnya vagyok és sose fognak szeretni, egyedül fogok meghalni, bár csak meghalnék vagy inkább meg se születtem volna, ilyenkor csak sírok a párnába és hajnalig forgolódok. Reménytelennek és szánalmasnak érzem magam amiért ilyen selejt vagyok. Már többször próbáltam változni, változtatni magamon, de mindig ugyanoda jutok vissza.

2017. jún. 5. 21:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
45%
Kuldj egy kepet privibe es ha tudok segitek
2017. jún. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nem genyaságból írom: keress fel egy pszichológust. Mert lehet, hogy csak te érzed magad reménytelennek, különben viszont nem vagy az.
2017. jún. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Nem vagy selejt!

Csináld az amit szeretsz és majd akkor a legváratlanabb helyzetben a szerelem is rádtalál. Barátokat meg bárhol tudsz szerezni, ha akarsz.

2017. jún. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Már gondoltam rá, de félek odamenni ha esetleg kitudódna
2017. jún. 5. 21:40
 5/14 anonim ***** válasza:
A francokat, osszeszeded magad elmesz egy korre a piroslampas negyedbe, vagy kettore. Sportolsz, uj celokat keresel, a baratok meg majd jonnek.
2017. jún. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

nem ciki 23 évesen szűznek lenni, vagy barátnő nélkülinek lenni. és az sem ciki, hogy nincs nagy barátság, csak haverok.

amúgy az embernek fel kell építenie magát valakivé. ez az építkezés áll a külsőből és a belsőből és a kapcsolatokból. a külső a jó megjelenés - nem a születési adottság, hanem az igényesség. ha pl. csámpás fogsorral rendelkezik valaki, akkor fogorvos segítségével lehet korrigálni - pl. fogszabályzó. ha gáz a frizura, akkor egy jó fodrász segít... ha vézna forma jut egy pasinak, sporttal sokat segít magán. ha dagi, szintúgy, a sport kell.

sőt, szerintem mindenben segít a sport. egy jó sport építi a személyiséget, a kapcsolatokat (sport-társak, a hobbi és az élmény összekapcsol sok embert) és a sport építi a külsőt is.

ha nem vagy az a kimondott sport alkat, akkor meg keresni kell egy hobbit, ami érdekel.

pl. ha a számítógépes játékok, akkor a neten kell keresni csapatot, ahol társakra talál az ember, és ott kialakul egy közösség, és mindjárt formálja az egyént, azaz téged. lehet, hogy ott lesz egy lány is, akivel van közös téma. és van közös téma sok másik pasival, és talán barátot is szül.

mindig csak az lesz a baj, ha a sült galamb szájba repülést várja az ember.


mert olyan nincs, hogy valaki semmilyen! midig van valami, ami egy kicsit benne van valakiben.


először is gondold át, mi az, ami érdekel, mi az amit szeretsz. pl. főzőcskézés, programozás, foci, számítógépes játék, futás, bringázás, horgászás - és egy ilyen társaság felé orientálódj.


aztán azt is gondold át, mi az, amivel tehetnél a külsőd érdekében...

stb.

a többi jön magától

2017. jún. 5. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
6. kommentre : a leírtakból már mindet próbáltam a fogszabályzón kívül
2017. jún. 6. 15:35
 8/14 anonim ***** válasza:
Azt könnyen meg tudod tenni, hogy elolvasod itt a hasonló kérdésekre adott válaszokat, és tanulsz belőlük.
2017. jún. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
Próbálj meg kimozdulni, programokat találni, de talán egy beszélgetés is segíthet egy olyan emberrel akiben megbízol. A barátnő/szűz dolog pedig nem annyira gáz, nekem is van egy barátnőm aki szintén 22 és szűz. Rövid az életed, ne a negatív gondolatokon gondolkozz, mert felemésztenek és egyre mélyebbre fogsz süllyedni. Nem magadon kell változtatni, csak új dolgokba belevágni és talán rád talál az igazi:)
2017. jún. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Nem tudom miféle kimozdulós programokat tudnék egyedül csinálni
2017. jún. 10. 12:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!