Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan lehet elfogadni az...

Hogyan lehet elfogadni az örökös magányt?

Figyelt kérdés
Ha vágysz egy párra,de tudod,hogy jelenlegi életed ugy néz ki,hogy ez sosem fog megtörténni? f/23

2017. jún. 17. 22:11
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
Nem kell elfogadni. Az esély nagyon sokáig adott lesz, bár 23 évesen elhiszem hogy elkeserítő lehet. Én 21 vagyok és úgy szint nemvolt még kapcsolatom, habár erről jobbára én tehetek, mert nem járok sehová. De változtatni fogok rajta, amikor késznek érzem magam rá (és ez már közel van). Szerintem nem lehet hű de nagy dolog "becsajozni", mivel nem vagyok ronda és tudok beszélgetni, szerintem egész jó esélyekkel indulok. Na meg jövőre fogok egyetemet kezdeni, szóval emiatt duplán nem izgulok, lesz ott társasági élet f**zig. :D
2017. jún. 18. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:

10. Nem vagyok szép az biztos.Egyébként is kevés az önbizalmam.

De látod itt megfogtál igen! Soha nem próbálkoztam,de ennek ellenére érzem,hogy nem vonzom öket.

A munkámat kevés emberrel v magányosan végzem,szóval ebböl adódóan nyilvánvaló,hogy ott nem lehetséges az ismerkedés.


De vannak egyéb bonyolult problémák is ezzel kapcsolatosan amit nem irtam le...

2017. jún. 18. 09:13
 13/26 anonim ***** válasza:

Az önbizalmadon kéne valahogy javítani. Az hogy nem vagy szép, másodlagos tényező, mert van olyan férfi ismerősöm, akinek torz arca van, ráadásul alacsony is, tisztára mint a quazimodo, mégis egy egész csinos feleséget talált magának, és már van két gyerekük. Az ő titka, hogy egy nagy dumagép.

Már a kérdésed is hibás, mert te a magány elfogadására várod a választ, holott azt kéne megkérdezni, hogyan tudnál magadon változtatni.

A férjem egyik haverja aki szintén nem szép, és még mulya is, nem volt nője, mióta csak ismerem. Vett egy csoppert, egyből lett neki bár már közel 40 évesen. Azóta is jól megvannak, együtt élnek és félreértés ne essék, a nő nem a motorba lett szerelmes, hanem a srác a motorozástól felszabadultabb lett, ettől valószínűleg vonzóbbá vált. Tegyél valami olyant, amiben igazán kitudsz teljesedni.

2017. jún. 18. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:

13. Persze,hogy másodlagos,hiszem a nöknek mind1 ha van pénze...

Nem hinném,hogy egy motor v bármi mástól felszabadultabb lennék. Ez nem ilyen egyszerü,annak ellenére,hogy a te környezetedben ezt tapasztaltad.

A problémák továbbra is megmaradnak és azt nem lehet csak ugy elfelejteni.


Igazából öszinén nagyon szeretnék 1lányt,de a gondolataim mindig azt mondják,hogy ne!


Ezért nem is próbálkozom,mert nem érzem magam elég jónak! Mindig arra gondolok,hogy Ö sokkal többet érdemel és csak akkor lehet boldog,ha én nem lépek közbe...Ilyen és ehhez hasonló gondolatok vannak a fejemben. :(


Talán maradjunk is a fö kérdésnél.Ezzel kapcsolatosan a tanácsokat.

2017. jún. 18. 09:54
 15/26 anonim ***** válasza:

Akkor meg szerezz egy kutyát, igen jó terápiás módszer. Egy másik férfi ismerősöm egy mopszban találta meg a boldogságot. Hasonlóan érzett, gondolkodott mint te.

Ha nem is olyan szinten mint te, de van fogalmam a magányról, mert a férjem külföldön dolgozik jó ideje, és kb. két havonta látjuk egymást. Ha nem lennének a kutyáim, már rég befordultam volna. Nem hagynak időt az önsajnálatra, mert minden reggel örülnek nekem mikor meglátnak, arról nem is beszélve ahogyan várnak amikor haza érek valahonnan. Ezen kívül ugyebár igénylik, hogy foglalkozzak velük. Nem állítom ,hogy 100%-osan megoldja a nyomorúságérzetet, de 50%-ra csökkenti.

2017. jún. 18. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:

15.Ez is egy amolyan "közhely" komment volt!

Nekem mindig is volt kutyám,söt macskám és egyébb más állataim is vannak.Igen aranyosak ez tény!

De ettöl nem változik semmi.A fájdalom tovább él.

2017. jún. 18. 10:18
 17/26 anonim ***** válasza:
60%

Miután nem árulod el az egyéb bonyolult problémáid, csak általánosságban, közhelyekkel tud az ember válaszolni.

Azt hiszed a kérdésedre van használható válasz? Minden helyzet más, főleg ha neked úgysem tetszik semmi és mindenre van kifogásod. Érkezhetnek még olyan válaszok, hogy járj el sportolni, konditerembe ahol ismerkedhetsz is, könyvtárba stb. ezek is közhelyek. A magányt nem elfogadni kell, hanem kezelni a helyzetet. Ha nem teszel semmit magadért, akkor térj meg, vagy akaszd fel magad.

2017. jún. 18. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

9-esnek.

Miért vagy benne ha nagy rakás szar? :O :/

2017. jún. 18. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
75%

Magány!

Ha nem szereted, neked kell tenned a magány ellen!

Kimozdulni. Keresni. Találni.

Aki társas lény, az soha nom fogja elfogadni a magányt, - adott esetben bele is képes őrűlni egy ember a hosszútávú magányba.


Ha szereted, annak okai vannak.

Nem bízol meg senkiben!

Konfliktus, emberkerülő vagy, ill. azzá tettek bizonyos körülmények.

Allergiás vagy külső behatásokra, - mint például zsivaly, gyereksírás, de elég csak annak a tudata is, hogy az életteredet, bármilyen személyes tárgyadat, jövedelmedet kénytelen vagy megosztani mással.

Tudatalatti vagy tudatosan védekező mechanizmus, amikor tudja magáról az ember, hogy "rossz természete van", összeférhetetlen, és ezért vonul "önkéntes száműzetésbe".


Igazából neked kell tisztában lenni azzal, hogy hosszútávon fel tudod-e dolgozni azt, hogy senki nem nyit rád ajtót, - ami ugye, vészhelyzetben nem lenne egy utolsó dolog, de az ára sem mindegy!


Ha egy nő kerül az életedbe, annak ára van - és itt nem pénzről írok!

- Az egy másik témakör, hogy az ember fia milyen időközönként, ill. milyen módon, s mennyire gáláns egy nővel! - Hidd el, szeretik a nők, ha időközönként gáláns módon kezeli őket a párjuk, s még jobban, ha arányosnak érzik a gesztust a cselekedeteikkel. A lényeg, hogy ne érezzék magukat ellőgépnek, ill. házi rabszolgának!


Tehát az árak!

Ha egy nő kerül az életedbe, az elválaszthatatlan része óhajt lenni az életednek.

Szeretik "birtokolni" a férfit, persze ez egy arányaiban oda-vissza működő dolog, - néhány idióta olyan féltékeny a barátnőjére, feleségére, ami már túlmutat az ésszerű aggodalmaskodáson.

Szeretik, ha náluk van a "távkapcsoló", - speciel, "ki szoktam belőle venni" apróbb időszakokra az elemet, amikor szeretnék egy kis nyugalmat magam körül, és amikor kész vagyok az újabb kihívások befogadására, akkor vissza szoktam tenni. A nők a férfiak életének mozgatórugói, - ha nem tudsz mit kezdeni magaddal, add csak át egy hétre a teljes hatalmat, utána ki sem látsz bizonytalan ideig a teendőkből! Van ennek jó oldala is, mert ugyancsak a nők azok, akik "széles sávban" átlátják a háztartásban felmerülő problémákat, hatékonyan akkor szokott működni - SZERINTEM - egy háztartás, ha a logisztikában szabad kezet adunk a nőnek. Irigylem, hogy olyan sokfelé tudnak egyszerre figyelni, amiről sok férfi csak álmodhat.


A lényeg, hogy nagyon sok oldalról meg lehet, ill. meg kell vizsgálni a magány kérdését, mielőtt összegyűr valakivel egy lepedőt az ember. Ezzel együtt az ember társas RÉM, normál esetben nem tudja maradéktalanul elfogadni ill. feldolgozni a magányt, mint jelenséget!

Érdemes keresni egy szövetségest, de a túlzott, esztelen sietség, negatívan szokott visszaköszönni.

2017. jún. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 mogyesz snapsz ***** válasza:
Ha rájösz kérlek küld el a megoldást üzenetben, én is hasonló cipőben járok , lassan a 23at is betöltöm...
2017. jún. 28. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!