Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mi a baj velem? 18/l

Mi a baj velem? 18/l

Figyelt kérdés
Egy jó ideje egyedül vagyok és annyira magányosnak érzem magam. Kipróbáltam egy társkeresőt ahonnan találkoztam is pár emberrel de mindigis olyan magányosnak éreztem magam. Ezek a srácok odáig voltak értem aztán többször is találkoztam velük, de utána megszakadt a kapcsolat. Mi lehet velem a baj? Túlságosan keresem a boldogságot, azért nem találom meg? Teljesen kétségbe vagyok esve, mert nincs problémám a külsőmmel tisztában vagyok vele, hogy megnéznek az utcán de valamiért mégsem kellek senkinek. A személyiségemet is átlagosnak mondanám, szeretek beszélgetni nyitott vagyok mindenki felé, jó a humorom de elég szeretethiányos vagyok. Most találkoztam egy fiúval (19) akivel nagyon jól kijöttünk de kezdek elbizonytalanodni, kezdem azt hinni hogy már őt sem érdeklem. Nem tudom mit tehetnék másként, mostanában este órákat bőgök emiatt, ha ezt a külvilágnak nem is mutatom. Nagyon át tudom magam adni az érzéseimnek és vágyom már egy kapcsolatra, benne mindent megtaláltam amit kerestem. Nagyon nem szeretném elszúrni. Esetleg valami tanács, hogy mit csináljak másként?
2017. jún. 23. 22:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Velem is hasonló van. Most is van egy lány akivel elég sokat beszélgetek és tényleg látszik rajta, hogy érdeklem ennek ellenére olyan érzésem van mintha nem érdekelném. 26/F
2017. jún. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Jaj te még nagyon fiatal vagy! Ne sirj kérlek ilyeneken,de másért sem érdemes.

Próbálkozz,hiszem lány vagy nem lesz nehéz találni pasit!

Tudod,hogy szép vagy,de kevés az önbizalmad igaz?

Magányosnak érzed magad,mivel még nem találtad meg a neked való embert.


De csak nyugalom.De ne az én válaszom legyen mérvadó neked.

Mivel nekem 23 évesen se volt kapcsolatom sem.Nem jó érzés,de ez van.Szeretethiány 100%


Sok sikert!

2017. jún. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Túlságosan rágörcsölsz és lehet ez kívülről is látszik, hogy te mindenáron szeretnél már egy kapcsolatot. Sőt lehet emiatt nem is önmagadat adod.
2017. jún. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Azért a sokadik "nem kellesz" miatt persze hogy kevés az önbizalmam. Selejtesnek érzem magam. Tényleg sok srácccal beszélgettem& találkoztam és nyilván nem velük van gond. Ha az elején "kellettem" akkor most miért nem? nem értem a srácokat, de már magamat sem. Mert 2 énem van, amikor leszarok mindent és mindenki hagyjon egyedül, szinglinek lenni jó. De a másik a szeretethiányos ami akkor jön elő ha beszélgetni kezdek valakivel. Teljesen Furán vagyok összerakva. Az eddigi válaszokat köszönöm!
2017. jún. 23. 22:31
 5/8 anonim ***** válasza:

"Ha az elején "kellettem" akkor most miért nem?"

Írj magadról kicsit részletesebben, így ezt a kérdést nem tudom megválaszolni.

2017. jún. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ne legyél túl rámenős a randikon, az első pár személyes találkozóig nem kell minden nap órákat beszélgetni, még nem a pasid nem kell ráakaszkodni.


Egyébként ha vannak barátaid legyél velük, lesz szociális életed és nem kell társkeresőznöd.

Elég ha nyitott vagy egy-egy pasi kezdeményezésére és onnan már megy is az ismerkedés.

2017. jún. 24. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
9%
Élőben is ilyen sokat panaszkodsz és folyamatosan a saját kis lelki problémáidat boncolgatod. Ha igen, akkor ez a válasz. Ezzel bármely normális embert el lehet ijeszteni.
2017. jún. 24. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 mogyesz snapsz ***** válasza:
Beszélgess a sráccal aztán hátha lesz valami, szurkolok neked tudom milyen szar érzés ez :) 22f
2017. jún. 28. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!