Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért mindig olyan emberek...

Miért mindig olyan emberek érdekelnek, akiket én nem?

Figyelt kérdés

Már annyira elegem van ebből, hogy ha valaki iránt elkezdem érdeklődni (barátkozás/csajozás/ismerkedés), akkor 100%, hogy őt én teljesen hidegen hagyom, ezáltal halálra van ítélve a dolog, én pedig csalódott leszek.


Viszont vannak olyan emberek, akik irántam érdeklődnek, viszont engem ők egyszerűen nem foglalkoztatnak, tehát nem bunkóság, de valamiért egyszerűen nincs kedvem velük ismerkedni/beszélgetni.


És SOHA az életben nem volt még olyan, hogy az érdekeljen engem, akit én is érdeklem..


Mit csináljak?


17F


2017. jún. 25. 19:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Karinthy meg azt álmodta:.." "...két kis macska voltam és játszottam egymással"...
2017. jún. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Még azt érteném, hogy mondjuk csajozás szempontjából nem találsz írnád ezt, de barátkozni sem? Megismered egyáltalán azokat az embereket, akik próbálnak veled barátkozni? Én is sokat éreztem a te korodban, de általában azért barátkozni mindig tudtam, nálam ez párkapcsolat kialakítása terén volt probléma. Egyrészt fiatal vagy és most nagyon klisés leszek, majd lesz olyan de idővel, de az is fontos, hogy azért nyiss azok felé is, akik próbálnak barátkozni veled, akkor is ha nem érdekel, mert ameddig valaki nem ismered meg őket, addig nem tudhatod, hogy milyen emberek.
2017. jún. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Velem is sokszor megesett a dolog. Marhára idegesített:D

De aztán elgondolkodtam azon, hogy mi van akkor, ha pont azért nem érdekelnek azok, akik nyitnak felém, mert könnyen elérhetőnek tünnek?

2017. jún. 25. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 mogyesz snapsz ***** válasza:
Te még szerencsésnek mondhatod magad mert vannak akik irántad legalább érdeklődnek, én nem mondhatom el ugyanezt magamról ;)
2017. jún. 28. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!