Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Elegem van mindenből. (? )

Elegem van mindenből. (? )

Figyelt kérdés
Mindig is önbizalomhiányos voltam, és ez máig sem változott. Mindig, mindenki egy lúzernak tartott és tart a mai napig, ez nagyon rányomja a bélyeget a mindennapjaimra. Rengetegszer megpróbáltam már változtatni, de mindig kudarcba fulladt. Sajnos egy olyan ember sincs a környezetemben, akinek ezeket a problémákat, és egyáltalán bármit el tudnék mondani.Sokszor megkaptam már, hogy meleg vagyok, de ilyenről szó sincs de mégis zavar, hogy ezt állítják rólam.Igaz, még nem volt barátnőm. Kezdem feladni... Van kiút ebből? 21/F

2017. jún. 28. 21:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Van kiút. Ne add fel! Menj emberek közé! Lehet, hogy meg kell ismerned 10-20-50 lányt, vagy többet, de az egyik közülük a barátnőd lesz. És később ő, vagy egy másik lány a feleséged lesz. Onnan tudom, hogy én is így jártam.
2017. jún. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Feladni nem ér, inkább lassíts azt majd behozod később.
2017. jún. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Fordítsd előnyödre, nincs kapcsolatod, tehát sok extra szabadidőd van, amit hasznosan is eltölthetsz.


A lehetőségek végtelenek, de tényleg.

A (hasznos) könyvek olvasásán át, a szakmai képességeid fejlesztésén keresztül az ejtőernyőzésig bármit csinálhatsz.


Minél többet eljársz, annál több ismerősöd lesz.

Aztán a lány ismerőseiddel kapcsolatot is kialakíthatsz vagy csak beteszed egy kicsit nekik ha épp ahhoz van kedved.

2017. jún. 28. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is ilyen helyzetben voltam. Szerintem póbálj beszélni a lelki@sdiak.hu -val. Iszonyat jó tanácsokat adtak nekem és jófejek nagyon. :)

Szerettem velük levelezni nagyon. :)

2017. jún. 28. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!