Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Aspergeresek ti hogy dolgozzát...

Aspergeresek ti hogy dolgozzátok fel hogy egyedül vagytok? Vannak köztetek olyanok akik betudtak illeszkedni a társadalomba?

Figyelt kérdés

Jelenleg 1.barátom sincs és barátnőm se volt még és unom hogy minding egyedül vagyok..Idén jelentkeztem a felsőoktatásba és nem szeretném megint ugyanazokat a hibákat elkövetni és újra a magányos,fura srácnak lenni..

De őszintén nem tudom hogy a fura beszédemmel ez mennyire fog menni..



2017. júl. 1. 19:57
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Én szeptemberben leszek 11.-es. Eddig nem zavart, hogy egyedül vagyok, de most már nagyon vágyok arra, hogy legyenek barátaim. A nyáron mindent meg fogok tenni ennek érdekében.
2017. júl. 3. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Hát sok sikert barátom!Nekem ez a gimibe egyátalán nem sikerült...Most megyek majd egyetemre de neked azért drukkolok!
2017. júl. 3. 15:48
 13/13 anonim ***** válasza:
Köszönöm kérdező! Neked is sok sikert az egyetemhez! (az utolsó voltam)
2017. júl. 8. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!