Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Egyedül érzem magam, magányos...

Egyedül érzem magam, magányos vagyok. (? )

Figyelt kérdés
Nagyon stresszes volt az eddigi évem, rengeteg vizsgám volt, ahol nem tudtam úgy teljesíteni, ahogy azt akartam. Ennek nagyjából 2 hónapja vége, az eredmények nem lettek végül is olyan rosszak, de többre is képes lettem volna. Sajnos eléggé megviselt az állandó stressz, nem bírtam aludni, bárhol képes voltam elsírni magam, és nagyon fáradt voltam. Szóval ennek két hónapja vége. Próbáltam rendbe szedni magam, és visszanyerni a motivációmat, amit teljesen elvesztettem. Az utóbbi sikerült, az előbbi viszont... talán rosszabbul vagyok, mint előtte. Magányos vagyok. Mindig is az voltam, viszont ez a pár hónap stressz valahogy elfeledtette velem. Tavaly februárban kezdtem el pszichológushoz járni. Nem használt, ezért kicsit több, mint fél év múlva abbahagytam. Depressziós voltam, és úgy érzem megint kezdek az lenni. Nem tudom hogyan kezeljem. Állandóan a sírógörcs kerülget. Egyedül vagyok. Szeretethiányom van. Szükségem van egy ölelésre. Mit csináljak?

2017. júl. 2. 00:09
 1/3 anonim válasza:
46%
Ismerkedj,szia :) .Egy 17 éves fiú vagyok aki magányos,de barátságos és ha gondolod,írj privátot :)
2017. júl. 2. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
39 N, intelligens, szintén magányos
2017. júl. 2. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Keress valami társas tevékenységet. Tánc, küzdősport... Valami. Lehet ismerkedni, eltellik az idő.
2017. júl. 3. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!