Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tegyek hogy torodjenek velem?

Mit tegyek hogy torodjenek velem?

Figyelt kérdés

Nem erzem hogy barki is szeretne, nagyon maganyosnak erzem magam

Emiat lassan depreszios leszek szavakkal nem.fejezhetem ki

Nincsenek barataim van par de nem mindig Vanak ithon mit tegyek hogy ne legyek unalmas

A suliba mindig szuneten; kirandulasokon egyedul vagyok mindenki leszol

Mit tegyek hogy tudjak baratkozni mirol beszelek vagy mit csinaljak; mar nem birom a maganyt 😢😢


2017. júl. 3. 19:08
 1/8 anonim ***** válasza:
23%

Tanulj meg írni.😢😢

Nem ez lesz az életben a legnagyobb problémád, ugye tudod?

2017. júl. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Quatermain ***** válasza:
24%
Korod?
2017. júl. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
42%
én azért szeretlek #no homo
2017. júl. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
15/L
2017. júl. 3. 19:45
 5/8 anonim ***** válasza:
Ne vedd bántásnak kiscsaj, de a korodbeliek közül minden második ezen megy át... Szimplán a hormonok dolgoznak, és ezért érzel néha így néha úgy, akár szélsőséges szinteken is.
2017. júl. 4. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nem ezt ti nem erthetitek

Nem hivnak sehova

Meg aki nem ismer az is utal

2017. júl. 4. 06:22
 7/8 anonim ***** válasza:
Ezt csak te érzed így. Ennyi idősen én is átmentem ezen. Engem sem keresett senki és mindenkiben azt láttam, hogy utál...még úgy is hogy nem ismernek. Pedig ez nyilván nem igaz. El fog múlni. Biztos vannak programok a suliban ahova mehetnék. Vagy keress ezen kívül valamit. Ez egy nehéz időszak a legtöbb kamasznak de utána jobb lesz
2017. júl. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Jómagam is így érzek. Teljesen magányosnak érzem magam, nemigen tudok mit kezdeni magammal. Kényszerpályán vagyok, baráti közösségem sincs, emellett pedig a hobbimhoz nemigen találok megfelelő partnereket (társasjátékozás).


Hozzád hasonlóan engem is sokan lenéznek sok mindenért, például azt nézik, hogy ez meg az nem sikerült az életemben és emiatt kirekesztenek. Úgy érzem hozzám kéest mások tényleg "élnek", míg nekem várakoznom kell, hogy történjen valami.


Azt kérdezed mi kell ahhoz, hogy törődjenek Veled. Azt mondom valaki olyannal vedd fel a kapcsolatot és barátkozz, aki hasonló cipőben jár mint te. Aki szinte ugyanezeket megjárta, nem fog lenézni és utálni. (Burkolt célzás fordítása egyenes nyelvre: "Ha gondolod írhatsz, szívesen meghallgatlak. Tudom milyen ha valaki szeretethiányos")

2017. júl. 4. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!