Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Akik idén nem mennek nyaralni...

Akik idén nem mennek nyaralni azazokivel ütik el az időt?

Figyelt kérdés
sajnos úgy alakult hogy nem mehetek de szeretném nyaralás szintüre tenni a hétköznapjaimat.mit csináljak?

2017. júl. 9. 20:25
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
43%
Én ezen a putri oldalon leszek egész nyáron...
2017. júl. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Elnézést telefonról írok nem jol ütöttem be a kérdést a helyes: azok mivel ütik el az időt?
2017. júl. 9. 20:28
 3/24 anonim ***** válasza:
37%

én még életemben nem voltam nyaralni, max délután leugrottunk Balatonra meg utána elmentünk vacsorázni egyet. 22 éves vagyok, anyagilag képes lennék rá és a családom is, hogy akármilyen csillivilli külföldi nyaralásra elmenjünk, ahogy a prolik szokták csinálni. de időnk nincs rá mivel állatokat tartunk itt nincs nyári szünet meg hétvége, az állatokat etetni kell meg gondozni. Ez most nem is lényeg.


A nyaralás amúgy is hülyeség, röhögnöm kell, hogy az átlag munkások egész évben izzadnak, hajtanak, hogy nyáron elmenjenek pl olaszországba otthagyni a félhavi fizetést. de legalább kirakhatják facebookra hogy ott voltak. totál megéri.


Én biciklizek, itthon strandolok, medencében napozok is ritkán, bár biciklizés közben úgy lebarnulok hogy csak a törzsemet akarom barnítani, mert olyan mintha puccéran is rajtam lenne egy fehér póló :D edzek, futok, play stationözök, sorozatokat nézek. ezzel ki lehet tölteni az időt. ja meg olvasok.

2017. júl. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
73%
A világnak melyik szegletében. Mert látod, van, aki csak úgy, délután leugrik a Balcsira. De lehet, hogy neked ez nem opció, mert fél nap lenne odaérni.
2017. júl. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
83%

Munkával. Pihenés? rajz, festés, olvasás, zene.

https://www.youtube.com/watch?v=15ezpwCHtJs&t=2625s

2017. júl. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
0%
2017. júl. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
54%
50-60km nekem az odaút. idén nem voltam meg nem is tervezem. de miért írtad ezt, hogy valaki csak úgy leugrik?
2017. júl. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
21%
20:38 ezt igazán felesleges volt írnod...
2017. júl. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
46%

Nem az, hogy felesleges, de máris átbújt egy másik nickbe...


Azért írtam, mert azt írta valaki, hogy "max délután leugrottunk Balatonra". Neki biztos közel van, de neked attól még nem biztos.

2017. júl. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
46%
Ja, hogy te a másik 20.38-asra gondoltál, értem.
2017. júl. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!