Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Veletek volt már úgy hogy...

Veletek volt már úgy hogy legszivesebben bepakoltatok volna egy hátizsákot és elmentetek volna úgy hogy senkinek se szóltok?

Figyelt kérdés

2017. júl. 9. 22:12
1 2
 1/19 anonim válasza:
100%
Igen, volt.
2017. júl. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Volt, és el se múlt. Mostanában fogok megvenni egy motort, felpakolok, oszt' csá! Vissza se nézek.

42 éves vagyok, nem tini. De az érzés nem korfüggő szerintem.

2017. júl. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Én sem vagyok már tini 30felett
2017. júl. 9. 22:18
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Én meg is tettem 2 éve. 20 éves koromban. azért hagytam egy levelet szüleimnek, nehogy eladják a cuccaimat, mert még hazamegyek csak kicsit szeretnék egyedül lenni. ez egy 3 hónapos biciklitúrát jelentett és padon alvást.
2017. júl. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
4-es válaszoló: ez nem is rossz ötlet,ha nem is bicikli túrára,de gyalogolni elmehetnék,hátha jót tenne.Egyedül mentél?Milyen hatással volt rád?
2017. júl. 9. 22:33
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Én bekapoltam küldtem egy üzenetet a szüleimnek meg a legjobb barátnőmnek és 2 hónapra Tenerifére mentem. 25 voltam párkapcsolati meg munka helyi problémáim voltak muszáj volt kiszakadnom.
2017. júl. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy egyedül mentem, ez volt a lényeg. Akkoriban fejeztem be a sulit, még volt egy csomó ösztöndíjam, felmarkoltam a pénzt, bepakoltam a táskámba 2 váltás ruhát és leléptem amíg szüleim nem voltak itthon. telefont se vittem, azt se tudtam hova tartok, csak mentem amerre az út vitt. világosodástól sötétedésik tekertem aztán elaludtam valami mező szélén ahol nem járnak emberek, vagy csendes falvakban valami padon, ahol nem féltem hogy kirabolnak. párszor elkapott az eső is, a ruháimat ilyen útszéli kék pumpálós kutaknál mostam ki. meg patakban :D biztos bolondnak néztek a baromi drága versenybicikli vázán szárogattam a ruhákat aztán végül hazataláltam.
2017. júl. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
És mennyiben segitett?Sikerült közben átértékelnetek dolgokat?
2017. júl. 9. 22:43
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem igen, akkor jöttem rá, hogy a bringázás mennyire kitisztítja a fejet. Azóta minden nyáron körbetekerem az országhatárt. szintén egyedül. még ha nincs is gondom, legalább 1,5 hétre nincs gondom semmire.
2017. júl. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Hát szólni szólok mertmég nem váltunk el.

De 2hét múlva fogok egy 3napos erdei kirándulást rendezni.

Kinnalvással meg tábortűzzel némi piával.Se nő,se meló semmi feladat.

Hátizsák aszt csá

2017. júl. 9. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!