Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit mondhatnék, ha nem tudom...

Mit mondhatnék, ha nem tudom mi a bajom?

Figyelt kérdés

Az augusztus elején megkapott fizetésemből tervezek öngyilkos lenni, gondoltam, hogy kérek segítséget valamilyen lelki segélyes számtól.

Mivel eddig soha egyszer sem vette fel senki, pedig félórákat próbálgattam, ezért elég hirtelen hívtam fel, de első csörrenés után felvették.


Belegondoltam, hogy ugyan mit mondjak, mi a bajom, hisz konkrétan semmi!? Ezért gyorsan letettem.

Ezen elgondolkodtam utána és, ha akarnék se tudnék segítséget kérni, mert egyszerűen nem tudom mi bajom van, csak azt tudom, hogy van.

17/F


2017. júl. 11. 18:34
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

#9

Nincsenek olyan dolgok/emberek/tevékenységek, amikre/akikre vágyom, csak olyanok vannak, amik felidegesítenek, untatnak.

2017. júl. 11. 19:08
 12/15 anonim ***** válasza:
21%
Na és mik ezek?
2017. júl. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
0%
Minden 0% lol....ez legyen az utolsó örömöd az életben. szánalmas életképtelen kis nyomorék. remélem elszakad a kötél, mielőtt megfulladnál, de a hosszú oxigénhiányos állapottól életed végéig pelenkás nyomorék leszel.
2017. júl. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
20%
Én pontoztalak le, Te Segg! Nem a kérdező...
2017. júl. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

#14 Eléggé alul van pontozva mindenki, nem tudom miért, hiszen összességében nem érkeztek rossz válaszok!


Kérdező, te pedig kérlek válaszolj a kérdésemre, elég, ha csak egyet mondasz, amik miatt rosszul érzed magad!

2017. júl. 13. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!