Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Olyan magányos vagyok. Mit...

Olyan magányos vagyok. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Most fejeztem be a középsulit és most érzem csak igazán, milyen egyedül is érzem magam. Az osztályomból két nagyon jó barátnőm is van, de mindketten társasági emberek, egész nyáron elfoglaltak, nagyban készülnek az egyetemre, és félek, hogy nem lesz időnk egymásra. Nem szeretném, ha elkopna a barátságunk, de nem érnek rá soha. Van még két másik barátnőm, akiket örülök, ha havonta egyszer látok, egyébként őket is nehéz elérnem, hogy találkozzunk, vagy ha igen, akkor sem nagyon mozdulunk ki, mert ők nem azok a bulizós fajták. Ezenkívül most vagyok túl egy csalódáson, életemben először lehetett volna barátom, de kiderült, hogy a srác kihasznált, csak arra kellettem volna neki, szóval a párkapcsolat esélye is befuccsolt. Kezdem azt érezni, hogy senkit sem érdeklek igazán, legtöbbször én keresem az embereket, ha nem teszem, akár hosszú időre is eltűnnek a barátaim. Elég szeretethiányos vagyok már, csak arra vágyom, hogy emberekkel legyek, vagy legalább egy párkapcsolatom lehessen. Tudom, hogy ehhez ismerkednem kéne, én ki is mozdulnék, buliznék, de ez meg egyedül nem igazán megy. Ördögi kör, amiből nem tudok kijönni. Nem tudom, mit tehetnék.

19/l



2017. júl. 20. 22:26
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Szia,kb ugyanígy vagyok ezzel én is..Annyi a kivétel,hogy nekem középsuli óta minden akkori barát eltávolodott,és most 22-évesen csak a munka és jóformán 1 barátom van.Nem lenne jó ha te is így járnál :/ Nem fogok azzal a maszlag szöveggel jönni mint itt mások,hogy mozdulj ki meg ide-oda menj el.Ha van kedved beszélni,ilyesmi szívesen beszélgetek veled,persze ha van kedved.Hátha picit jobb kedved lenne,meg talán nekem is.De mindenestre remélem hogy nem kell majd átéld a teljes magányt.. 22/F
2017. júl. 21. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
47%
Szia teljes mértèkben megértelek én is magányos vagyok 14 éves korom óta kezdődött. Nevelő szulorol nevelő szulore hurcoltak és az első nevelő szuloknel voltak barataim semmi gond nem volt egeszen 14 eves koromig 2. Nevelő szülők brutalisan rossz indulatuak voltak és beirattak egy nagyon rossz iskolaba ahol tele vannak rossz emberekkel es mar az első napon majdnem kidobtak az ablakon a semmiért. It kezdodött minden. Osztalytarsaim olyanokat mondtak rólam ami nem igaz. Ha nem irok senki nem ir. Nincs senki akivel eljarjak szorakozni itt mindenki lenéz. Mar ismerkedni se merek van egy lány akivel neha ertelmesen beszelek declatszik rajta is h nem akar találkozni ezek utan u döntöttem elmegyek innen jó messze ahol a madár se jár. Roviden ennyi
2017. júl. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!