Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért van az, hogy -nagy...

Miért van az, hogy -nagy áltaánosságban- a jószívű srácok maradnak hoppon? És az, hogy a rendes csajokat meg sok esetben kihasználnák mind érzelmileg, mind testileg?

Figyelt kérdés

2017. júl. 25. 09:53
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
81%
Meggyőződésem, hogy senki sem a túl jó szíve miatt marad hoppon. Azokat a lányokat használják ki, akik naivak és befolyásolhatók, és azok a pasik maradnak egyedül, akik teszetoszák, és nem magabiztosak, szóval egyik esetben sem azért járnak pórul az illetők, mert túl jók erre a világra. Persze vannak emberek mindkét nem tagjai közül akiknek nem jelentenek semmit a belső értékek, és ahol tudnak, átgázolnak a másikon, de az nem jóság kérdése, hogy hagyod magad átverni, kihasználni vagy félrelökni, vagy sem.
2017. júl. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
58%

Utolso

Feltetel nelkuli szeretetrol meg nem hallottal?

Igen vannak olyanok akik tudnak igy szeretni, es oket sem azert hasznaljak ki, mert hagyjak magukat felrelokni mivel onbizalom hianyosak naivak meg tesze-toszak...

Es igen, hiaba nem var valaki - aki tud igy feltetel nelkul szeretni - semmi viszonzast, a parkapcsolatban ez sajnos nem mukodik, mert a masik nem hogy nem ad semmit cserebe -hiszen a partnere nem is varja kimondottan - de meg ot fogjak megunni, mert sajnos ha valaki jo az nem izgalmas.

2017. júl. 26. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
#12 ha téged ez a fajta magyarázat vigasztal, akkor hidd ezt, bár ez a kihasználósdi messze nem korlátozódik az illetők Egyetlen Tiszta Szívszerelmére™..
2017. júl. 26. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 kisviragufüzike válasza:
Ahogy valaki már írta is, a jószívűséget nem kell összekeverni a pipogyasággal. Én nem tudom, hogy jószívűnek számítok-e vagy sem, (ezt magáról szerintem senki sem tudja objektíven megmondani), de az tény, hogy pl. hajléktalanoknak sokszor szoktam adni pénzt, a lelki problémáját is szívesen meghallgatom sok mindenkinek, többek között jelenlegi csajomnak is, aki szerintem a legjobb csaj az egyetemen. Erről ennyit.
2017. júl. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 kisviragufüzike válasza:
100%
Egyébként, ha tényleg jószívűnek érzed magad, akkor azt tanácsolom, hogy ötvözd ezt a tulajdonságodat férfiassággal! Pl. próbálj meg megvédeni csajokat, akikről látod, hogy necces helyzetben vannak, állj ki mellettük keményen. Nem elég, ha csak meghallgatod az embereket, meg szép dolgokat mondasz, esetleg gondolsz, hanem a jószívűségedet, ha tényleg van, tettekre kell váltani. Akkor pedig valószínű hogy sok lány szemében is tekintélyt tudsz magadnak szerezni. Mindig tedd azt, amire az adott helyzetben szükség van! Ha arra van szükség, hogy segíteni kell valakinek, akkor segíts, ha meg kell védeni valakit, akkor védd meg, ha egyszerűen csak a közönséges munkát kell végezni, akkor végezd azt. És állj ki magadért is: attól, hogy nem hagyod magaddal feltörölni a flasztert, még lehetsz jószívű! Olvasd csak el az Apostolok cselekedeteiben, hogy Szent Pál is kiállt magáért, amikor vádolták, pedig keresztény volt.
2017. júl. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!