Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nekem már nem lesznek barátaim...

Nekem már nem lesznek barátaim meg párkapcsolatom?

Figyelt kérdés

https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__baratok-baratsagok__..


Volt aki velem értett egyet, de az utolsó kommentelő nagyon megbántott. :(


22 éves srác vagyok és még nem vtak barátaim. Sokszor próbálkoztam már, de inkább csak szánalomból beszélnek velem meg lógnak velem. De egy idő után eltűnnek. Tavaly szeptemberben elkezdtem egy esti tagozatos sulit, ahol lett 1-2 ember, de mint kiderült, Ők is csak szánalomból foglalkoztak velem. Nagyon csúnya férfi vagyok (kis gyerek kinézetű) + rossz a helyes írásom, ezért esélytelen a csajozás is élőben meg neten is.


Sajnos lelki beteg lettem e miatt és félek, hogy kialakul egy komolyabb mentális betegség is, ha nem oldódik meg a helyzet. Hogyan kezdhetne ismerkedni egy 22 éves ember? Van még remény? :(


2017. júl. 29. 18:49
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
10-es. Megértelek. Sok 160cm-es pasikkal még szánalomból sem akarnak beszélgetni sajnos.
2017. okt. 21. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!