Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért hullanak ki az emberek...

Miért hullanak ki az emberek az életemből?

Figyelt kérdés
Az eleje volt a legrosszabb,mert egy egész osztállyal megszüntettem a kapcsolatot,illetve ők is velem. Azt hittem,hogy ezek után már nem lesz rosszabb. Amióta kijártam az általánost. Az aktív haverjaim,barátaim is kezdenek lelépni,de még az új barátaim is. Nem tudom. Talán maradt 1-2 ,aki biztosan nem fog lelépni,bár ezt is kétlem. Csajozni meg hiába próbálok,egy ideig eldumálgatok egy lánnyal,és egyből lelép,véget ér a baráti kapcsolat. Mellesleg,csak itthon a családdal beszélgetek a legtöbbet,de mégis vágyok egy tartós baráti kapcsolatra. Mit tegyek? Miért adja fel az ember egy idő után ,és lelép? Így nem lehet barátságokat kötni senkivel. Ezért vagyok magányos is. Mit tehetnék?
2017. aug. 8. 11:01
 1/3 anonim ***** válasza:
En nem ismerlek , nem ismerem a stilusod , hogy hogyan viselkedsz mäsokkal , de nem lehet , hogy veled van a baj?:/ Ezt nem rosszbol.. csak ilyenkor az embernek muszäj magäba neznie. A mäsik lehetöseg , hogy a barätaid es osztälytärsaid em igaz barätok ,ezert ne is sajnäldd hogy eltüntek az eletedbol. Jol tudom , nagyon nehez igaz barätot talälni , de ugyis megfogod. Rengeteg olyan ember van az interneten , aki ugyanezzel a problemäval äll szemben , szerintem ilyenre lenne szükseged most. Egymäsra talälnätok ☺♥ De ha van kedved nekem is irhatsz , en szivesen beszelgetek veled:))
2017. aug. 8. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Sok barát, egyáltalán barát titka szerintem:

- jó a beszéd készséged

- humoros, szórakoztató vagy

- menő vagy

- valamiben jó vagy(állás, sport, hobbi, karrier)

- jól állsz anyagilag( ez általában első szempont)

- jó vagy a párkapcsolatokban

2017. aug. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Az embereknek mindig kellenek új behatások.Vannak olyan barátaim akiket én is meguntam és otthagytam őket persze ezt nem úgy,hogy most utálnám őket.Ilyen az élet.Egyik ember sem hűséges örökké.
2017. aug. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!