Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » 10 éve depresszióval küzdök....

10 éve depresszióval küzdök. Mit tegyek? 23/F

Figyelt kérdés

2017. aug. 11. 16:26
1 2 3 4
 31/35 anonim válasza:
2018. jan. 1. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:

-.-"

És?


Elmesélném nekem mik voltak... Az ismerőseim hátterén pedig még el is sírnád magad s elgondolkodnál "miért is depizek, az enyém az övükéhez képest leány álom?"


Ne a multadon csámcsogj, hanem azon van-e olyan dolog amit szeretsz, munkaként mit fogadnál el, milyen életet akarsz magadnak? (pár, egészség, öröm ...stb egy olyan környezetet létrehozni, amire büszke lehetsz és jól érzed magad.)


Első lecke s legnehezebb magaddal szembe nézni. Majd magadat igazán kiismerni... Stb.


Nézz szembe a gyáva önmagaddal, aki csak elfut a világ elől, ami tény egyszerűbb, de nem terel jó útra.


Tapasztalatokból (köztük van pár saját is) beszélek, nem csak jártatom az ujjaimat a billentyűn.


Gondolj bele fiatal vagy, több eséllyel indulsz, pl azokkal szemben, akik későn jöttek rá dolgokra vagy simán már veszettügy s beleolvadtak a mindennapok szürkeségébe.


Tőled picit fiatalabb fejjel kb 22 éves koromra untam meg akkori énemet.


Az már haladás, ha a fejedben feljön a kérdés: "mit tegyek?"

Szval zavar téged s el akarod hagyni az adott érzelmi helyzetedet.


Ha tényleg akarsz változtatni az csak is rajtad áll.

Mivel az ember adott helyzetekben nem tud ésszerűen gondolkodni, néha kell nekik valaki, aki utat mutat.


Ha tényleg akarod s Őszinte szavakat fogod írni/mondani, akkor benne vagyok s írhatsz nyugodtan.

Szavakban segítek amiben tudok.

2018. jan. 15. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 pokiloki válasza:
Én nem tudom h mit sírtok itt össze vidssza. Képzeljétek én is depresziós vagyok. Senkim.sincs és semmim sincs, barátaim vannak de nem hívnal sehova. Ha hívnak nem megyek el , mert nem tudok hogy hazajutni hajnali 1 kor sehogy sem. Nem iszok,nem dohányzom , és nem szedek gyógyszereket. Sporrolok és havi 25 napot dolgozok 4 műszakban. 10 éve minden nap a sanyarú életemre gondolok , h nem viszem semmire az életben. Anyámék nem segítettek az egyetemet fizetni , a családom nem szeret. Pánikbeteg vagyok, még azt a hü..e jogsit se tudom letenni annyira kishitűvé váltam az évek alatt. Szóval ne féljetek nem vagytok egyedül a dologgal, Én szempontom szerimt 2 úz van innen. A doki vagy pedig a temető. Én személy szerint az utóbbit választom. Már nem érdekel semmi. Merjetek lépni vagy még 50 év sanyarú élet vár rátok is. Ne kövessétek a páldám , mert ez már tényleg a legalja. Sok sikert mindenkinek. KITARTÁST.!!!
2018. febr. 18. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
Burn, Redbull, kávé, cigi. Nekem is bejött, bár nem végleges megoldás.
2018. febr. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
Meg kell talalni mi az oka. Ennyibol nehez megmondani mit tegyel. Ha szeretnel irhatsz privatot hogy mi a problemad es hatha tudok segiteni. Egyebkent en is depresszios vagyok mar legalabb 10 eve, tudom mitol, csak megszuntetni nem tudom.
2018. ápr. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!