Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Baratok nelkul maradtam most...

Totális metál kérdése:

Baratok nelkul maradtam most mit tehetek?

Figyelt kérdés
Most ket hete ossze vesztem az egyik legjobb baratommal 1 furcsa dolog miatt. Az volt a baj hogy el mentem koncertre az apjaval es azota nem is koszon nekem a srac. Azota probaltam mas barati korbe bele ileszkedni de valahogy nem sikerul es egyszeruen nem tudok masokal ki jarni... Mindenki hulyenek hisz engem mert en mindent meg teszek hogy a barataim jol erezzek magukat mindig orult voltam mert nem szerettem mikor masok szomoruak voltak es azert engem hisznek hulyenek. Mar kezdem fel adni a remenyt valaki adjon 1 tanacsot .

#Maganyos-fiu
2017. aug. 11. 21:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Azért előfordulhat, hogy a körülmények a srác mellett szólnak, - lehet, hogy olyan körülmények között mentetek el a koncertre, amely a srácra nézve sértő volt. - Ezt így, innen nem lehet tudni!

De ha már megtörtént, akkor - javaslom, - járj koncertekre és előbb-utóbb lesz ismét olyan ember a közeledben, akivel megközelítőleg egy hullámhosszon lesztek!

2017. aug. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hat ugy volt hogy a koncert elott 1 honappal kerdezte az apja hogy josz es mondom igen es a koncert elott a baratom mondja hogy o nem akar jonni es hazudott hogy az apja nem megy mert azt akarta el erni hogy en sem mennyek de sokan voltunk a koncerten es az apja az utolso nap szolt hogy megyunk es minden. Az nem tetszet a fiunak hogy az elotti koncerten tul bele eltem magam dehat azert mentem koncertre hogy erezzem jol magam es a fiu azert hulyezet engem. Apum mondta hogy probaljak meg beszelni vele de az olyan fiu hogy faj neki az igazsag es mindent ki talal csak hogy neki legyen igaza es ha szolna valamit akkor en le tamadnam es nem akarom agyon utni...
2017. aug. 11. 22:49
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem tartozik ide, de elítélem azt a hozzáállásodat, hogy érvként képes vagy fizikai erőszakkal fellépni valakivel szemben is. Innentől nem is faggatlak, hogy mit értettél "beleélés" alatt. Szerintem gyógyír lehet, ha koncertekre jársz és új embereket próbálsz ott megismerni, de hosszútávon soha nem lehet őszinte barátotd, ha mindenkit fizikai terrorral "veszel le a lábáról". Nem bántó célzattal, de javasolt egy kis változás - a mentalitásodon.
2017. aug. 11. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen meg ertem mit mondasz de ha meg tudod milyen utalatos 1 fiu akkor legszivesebben agyon utned.
2017. aug. 12. 16:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!