Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Szerintetek ki kellene nyírnom...

Szerintetek ki kellene nyírnom magam?

Figyelt kérdés

Elváltam 9 év után, van két gyermekem, akik sajnos már nem velem élnek. A hiányuk sokszor teljesen elviselhetetlen.

Az életem xart sem ér már nélkülük. Az emberek pedig utálnak, sokszor átvernek. A nők is gyülölnek, levegőnek néznek. Már én is megutáltam szinte mindenkit magam körül.

Ateista és nihilista lettem. Ez az egész létezés egy nagy pöcegödör és nincs kiút belőle. Nekem biztos nem nyitottak ki egy másik ajtót odafent, nincs több lehetőségem. Egyébként se hiányoznék itt senkinek, észre sem vennék, hogy eltüntem. 38/F


2017. aug. 12. 02:24
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem nem. A gyermekeid élnek, és vélhetően egészségesek. Ezt sokan nem mondhatják el. Ha nem is mindig, de gondolom azért láthatod őket. Te pedig nem 78 éves vagy, hanem 40-el kevesebb, úgyhogy légy szíves szedd össze magadat. Jól tetted, hogy kiírtad magadból a bánatot, de most inkább azt írd össze, hogy mit tudsz tenni, hogy jobb legyen az életed. Aztán pedig kezd el megcsinálni.
2017. aug. 12. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

En is elvaltam harom gyerekkel, majdnem ennyi idosen mint te, no vagyok, es a gyerekek hozzam kerultek. Viszont az apjuk xart arra hogy mi hogy elunk, es tartasdijat is alig fizetett es fizet a mai napig. Szenvedunk, mind anyagilag mind erzelmileg, bar a gyerekek velem vannak, ami tudom nagy kulonbseg, hiszen legalabb erzem az o szeretetuket.

De tarsas kapcsolatok? Tiz eve amiota ez tortent nem talaltam magamnak olyan ferfit, aki a gyerekekkel egyutt elfogadott volna. Azota maganyos vagyok, es en is ugy erzem hogy nem kaptam tobb lehetoseget.

De eszem agaban sincs kinyirni magam. Elem az eletem ahogy lehet, oromoket talalok kis dolgokban. Igen a gyerekeim velem vannak most meg, bar lassacskan felnonek es en pedig oregszem.

Te majdnem tiz evvel fiatalabb vagy nalam, igenis ujra kezdheted. Attol hogy nincsenek veled a gyerekek meg apolhatsz veluk jo viszont, szeretheted oket, viszont a maganeleted (es az anyagi helyzeted) garantaltan sikeresebben alakul majd nelkuluk, mintha veled lennenek, ebben biztos lehetsz.

2017. aug. 12. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Simán kezdj bele valami dologba egyedül! Túra, csavargás a hegyekben vagy ami érdekel. Xarj le mindenkit.
2017. aug. 12. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
53%
Pfejjj.... köpd arcon magad, es gondolkodj el, hogy miert alakult ugy az eleted ahogy alakult, es gondold at, hogy a gyermekeidnek mekkora fajdalmat okoznal ezzel.....
2017. aug. 12. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
35%

Szánalmas a rinyálásod!


Vajon miért is utálnak téged az emberek? Vajon miért is váltál el?

Áá.. tudom, te biztos ártatlan vagy, semmi hiba nincs benned!

Csak azt lehet átverni, aki hagyja magát. Erről csak ennyit.


"Nekem biztos nem nyitottak ki egy másik ajtót odafent, nincs több lehetőségem."

Ha ennyire jó jövendőmondó vagy, akkor légyszi írd már meg az 5-ös lottó nyerőszámait, oké?

Tiszta gáz ez az önsajnáltatás! Mindig van kiút, de te egy lusta dög vagy!


Na ide figyelj te szánalmas rinyagép:

Apukám 56 évesen most februárban veszítette el anyukámat, a feleségét, aki szintén 56 éves volt. Anyukám 12 évig küzdött a daganattal és most februárban meghalt.

Apával összesen majdnem 37 évet voltak együtt.


Ha neked ennyire sz..r, akkor szerinted neki mennyire lehet sz..r? De ő nem rinyál, nem sajnáltatja magát, tudom, hisz együtt élek vele.


Szóval kapd össze magad, találd fel magad, vagy válaszd a gyávák módszerét, az öngyilkosságot. Igen, mindenki, aki ezt választja egy gyáva alak, aki fél szembenézni a problémájával és inkább menekül.


Akkor ezek szerint te egy gyáva alak vagy. Oké. A te döntésed.

2017. aug. 12. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
29%

ui.: azt lehagytam, hogy anya halála után rá egy hónapra apának még az anyukája is meghalt.


Tehát apa egy hónapon belül két szeretett személyt veszített el.

2017. aug. 12. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim válasza:
42%

Szerintem ki kellene nyitnod magad!

Nyiss a világ felé és az is megteszi ugyanezt ...

Te egy csodálatos ember vagy!

2017. aug. 12. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
88%
Attól, hogy elváltál, a gyerekeknek ugyanúgy az apjuk maradsz! 38 éves vagy,még előtted az élet! Adj időt magadnak, szép lassan rendbe jön minden!
2017. aug. 12. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
9%

#9


26 vagyok, rendes dolgozó nő. Azért lakom otthon, mert így könnyebben tudok félretenni egy lakásra. Albérletbe minek menjek? Kidobott pénz!!! Nem más zsebét akarom hízlalni.

Jövőre meg párommal lakást fogunk venni.


Ezt beszptad kislegény.

2017. aug. 12. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

ugye tudod h ezek hatalmas tévedések?

"Vajon miért is utálnak téged az emberek? Vajon miért is váltál el? Áá.. tudom, te biztos ártatlan vagy, semmi hiba nincs benned! Csak azt lehet átverni, aki hagyja magát. Erről csak ennyit."


-- ez közel sem biztos. bizony teljesen objektíven is alakulhat az ember élete úgy h nincs kiút, tapasztalatból tudom, mégpedig objektív tényezők miatt.


Igen, meg kell próbálni felülkerekedni a problémákon, amíg lehet. de aztán van egy határ, amikor már nem lehet.


az öngyilkosságról amit írtál, az is tévhit. szintén azt tudom írni, bizony vannak élethelyzetek, amikor nincs kiút, nincs megoldás, és vannak olyan esetek, amikor egy abszolút reális döntése volt az illetőnek.


Nyilván nem azt mondom h tegye meg, nem nem! Keress egy pszichológust, akivel ha csak 5-6-8 órát is, de megbeszélheted az élethelyzetedet, és hátha ő külsősként lát valamit! én ezt az egy megoldást ill. lehetőséget látom.

2017. aug. 12. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!