Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van erre valami jó megoldás?

Van erre valami jó megoldás?

Figyelt kérdés
Minden nap egyedül vagyok,mármint délután/este,munka után,üres lakásba jövök haza,barátaim vidékiek szóval senkihez nem tudok szólni egy szót sem,senki nem kérdezi meg hogy miujság,milyen napod volt. Annyira nem éreztem az elején ezt rossznak vagy tehernek de azt vettem észre hogy minden este iszok hogy hamarabb elaludjak hogy ne keljen egyedül ülnöm. Mostanra mindennapos lett az ivás és egyre nehezebben viselem azt hogy senkihez nem tudok egy szót sem szólni. Egy szakítás után vagyok túl de már régebben volt,3-4 hónapja és nem amiatt van ez,persze közrejátszik egy picit nyilván de nem a volt barátnőm hiányzik hanem valaki akihez lehetne szólni,akit érdekelnék. 23/F
2017. aug. 18. 21:56
 1/4 anonim ***** válasza:
42%

kezdj el valami edzést délutánonként heti 2-3 alkalommal.

heti 1x mondjuk szerdán menj el egy kur-vanénihez egészségügyi ürítésre.

szombatonként meg ne egyedül igyál hanem egy haverral,vagy akár egyedül menj el pubokba,diszkókba nőket hajtani.

2017. aug. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem meg kellene találnod annak a módját, hogy számodra megfelelő emberek társaságába járj!

Próbálj meg Neten megismerni valamilyen közösséget és utána próbálj meg kiépíteni laza, de közvetlen emberi kapcsolatokat! Ha javasolhatom, próbáld meg nélkülözni a túlzott alkoholfogyasztást! - Nem arról van szó. hogy egy jó vacsora után ne igyál meg egy deci, minőségi bort, de a mértéktartás fontos lenne ahhoz, hogy megőrizhesd hosszútávon az emberi mivoltodat. Megoldás lehet az is, ha az ismerkedés esetleg egy hobbyn keresztül valósul meg!

NE NYUGODJ BELE a jelenlegi állapotodba, mert ennek az is lehet (akár rövidtávon is) a vége, hogy kelletlenül hamar fogsz begolyózni! NE VÁRJ ÖLBETETT KÉZZEL!

2017. aug. 18. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Először is ne igyál, mert meghülyít. Aztán menj el ismerkedni. Ha nehezen ismerkedsz, akkor neten próbálkozz, barátilag.
2017. aug. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne igyál, sokat semmiképp. Keress valami esti elfoglaltságot - edzés, tanfolyam, vállalj kutyasétáltatást, könyvtárba nézz be, ha van a környéken valami nyilvános koncert, menj el, ha a lakótelepen pingpongoznak, kosaraznak, szállj be, stb. stb. Barátokat kell szerezned, kollégákkal is lehet kezdeni, meghivsz vkit egy sörre, fagylaltra, stb. Aztán persze barátnő kell, és akkor minden szebb lesz. Te tudod, hogy már nyitott vagy-e egy újabb kapcsolatra, ha igen, akkor randevúzgass... valami majdcsak lesz... 23 évesen szokott lenni valami, no. Ne kenődj el, átmeneti állapot.
2017. aug. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!