Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Öngyilkos akarok lenni,...

Öngyilkos akarok lenni, vagyis nem akarok az lenni, de nem bírom már tovább. Segítség?

Figyelt kérdés
Csak sírok és sírok. Senkinek nem merek beszélni erről, igazából nincsenek is barátaim akikkel beszélhetnék. Csak egy, de ő 2 óra távolságra lakik tőlem. Mindenki másnak egy senki vagyok. Zárkózott vagyok és gyűlölöm magam. A barátom is elhagyott akit nagyon szerettem szívemből. Csak arra tudok gondolni, hogyha szebb lennék akkor nem történt volna ez meg. Rondának tartom magam. Mindenki elhagyott, nincs senkim. Senkit nem érdekel mi van velem, ez jár a rondáknak, ha szép lennék sokkal könnyebb lenne ez az élet, de így szerelmem se lesz soha, mindig mások után fog vágyni, jobbra, szebbre, ha megkaphatja el is hagy érte...
2017. aug. 25. 20:42
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Fizikai aktivitás, henyélés helyet.

Tudom nehéz, jártam a te cipődben. Hiába láttak el ezeregy tanáccsal, nem használt. Van a tubon egy medit "szerelmi csalódás megszüntetése"

xart sem ért, újra s újra visszatért a rosszkedv, a sírás.

Egyedül a fizikai aktivitás segített, csakhogy az ágyból kikelni is hatalmas erőfeszítés volt.

Én azt csináltam (étvágyam nulla volt), telnyomtam magam vitaminnal, és hohes C ittam, meg béres vitamint.

Most már lexarom a csajszit, ott rohadjon el, ahol van. Edzek minden nap, és jővőre vasrúdakat fogok hajlítani, olyan erős leszek, hogy majd bánni fogja mindent, amit rólam gondolt.

2017. aug. 25. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
63%

Ez a beszéd előző!!! Így kell ezt! :) Ami nem öl meg az megerősít! ;)


Valahogy én is így szoktam hozzáállni. Ha már megtörténik a sz.r, legalább próbálok tanulni belőle és magam javára fordítani. Az viszont természetes, hogy kell pár nap amíg az ember összeszedi magát. :(

2017. aug. 25. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
És olyan is volt már velem, hogy kellett valami rossznak történnie, aminek hatására végre erőt tudtam venni magamon egy sokkal nagyobb cél érdekében. Sikerült is! :)
2017. aug. 25. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Ez mind csak rinya :D az ilyen nokkel nem lehet beszelgetni,megha fel ajanlom,hogy leszek is a pasija,akkor is kibeszeli magat,hogy otet senki se szereti :D
2017. aug. 26. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

"Ez a beszéd előző!!! Így kell ezt! :) Ami nem öl meg az megerősít! ;)


Valahogy én is így szoktam hozzáállni. Ha már megtörténik a sz.r, legalább próbálok tanulni belőle és magam javára fordítani. Az viszont természetes, hogy kell pár nap amíg az ember összeszedi magát. :("


Ezen mit lehet lepontozni b.romarcúak?

2017. aug. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Nemrég írt a magány rovarba valaki, hogy csúnya lányt keres. Írjál neki, nagyon kedvesnek tűnik.
2017. aug. 27. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
"Hol talalhatnam meg a parom? Csak a csunya"... Így kezdődött a kérdése
2017. aug. 27. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
2017. aug. 27. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Hidd el hogy most nagyon negatívan látsz mindent, Magadat is! Ami nem igaz!

Én mindenképpen ajánlanám az előttem szólok tanácsait,ha nem segít irány egy Pszichológus!

Ne vess meg semmit, ami segítene!

Ne csinálj hülyeséget!

Írd meg hogyan kezded a valtoztatast!

Rengeteg erőt és kitartást kívánok Neked!

2017. aug. 29. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 hgwell ***** válasza:

Van 1 majonézes vajaskalácsom, szívesen megosztom bárkivel.Van egy hóhér, aki mosolyog rám fekete csuklyában és csak a vér ízét nyeri.Van 1 törékeny testem és ha ezt az 1 falat kalácsot neked adom én a hóhér vére leszek. Van, hogy odaadnék mindent, hogy én is ízére tegyem és pengéjével mosolyát vegyem.

Adj áldást egy napnak és minden órának 1percet, amiben boldog lehetsz,mert addig fénylik a nap, amíg mosolyogsz! Ne vedd el magadtól a napfényt,ha kell őrizd erősen! Megtalál téged!

2022. márc. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!