Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Egy ideje kedvtelen vagyok és...

Egy ideje kedvtelen vagyok és ezt a környezetem is észrevette és megemlitette, deén nem tudok mit tenni. Valaki tud tanácsot adni?

Figyelt kérdés
15 éves fiú vagyok és a családomban többen emlitették hogy kedvtelen és letört vagyok. Én is észrevettem hogy nincs kedvem semmit csinálni, legszivesebben a szobámban ülök egyedül. Nem tudom hogy ez miért van és hogy tudnék változtatni. Ha valaki tud segiteni az irja le kérem.

2017. aug. 28. 01:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Igen a bent ules nem tesz jot. Attol csak meg kedvetelenebb leszel. Talan menjel ki, setalj, biciklizz, gordeszkazz. Ha bent vagy akkor olvass, nyiss ki egy konyvet.

Letortseg es motivalatlansag egyeduli ellenszere ha lefoglalod magadat.

Na meg jovo heten mar kezdodik az iskola, az majd kimozdit. Vagy lehet hogy pont azert vagy letort? :-)

2017. aug. 28. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Velem is pontosan ugyanez volt az elmúlt évben úgy érzem hogy kigtem 15/l
2017. aug. 28. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Foglald el magad... találj valami olyat amit szeretsz csinálni...
2017. aug. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!