Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért sírok sokat?

Miért sírok sokat?

Figyelt kérdés
18F vagyok. Utolsó gimis évem jön szerencsére. De am sokszor magányosnak érzem magamat. Van néhány barátom de nincs senkim. Van hobbim is azt is szeretem meg ilyesmik. De nem tom talán fájdalmaim miatt sírok . Inkább az állatokat szeretem az emberek helyett. Úgy vagyok ezzel.
2017. szept. 2. 22:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha "a késnek sétáló galamb mosolya" van az arcodon, akkor magányos is maradsz.
2017. szept. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mert itt van az ősz, ez olyan depis évszak.
2017. szept. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
49%
Nem jó irányba mész. Próbád meg minden egyéniségedet és benső értékedet eldobni, hogy a kortársaidnál bevágódj. Természetesen vegyél ájfon szevönt, no meg dobd ki minden ruhádat és vegyél simulós nadrágot, mellé rózsaszín pólóval, vagy mindegy de legyél bu,zis. De azt se hagyd ki, hogy a szókincsed legyen egy kifejletlen emlős állat szókincsével egyenlő. Ne tanulj, bulizz, drogozz, alkoholizálj, cigizz. Így sok barátot fogsz szerezni és nem leszel magányos. :)
2017. szept. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mert elkezdődött az iskola.
2017. szept. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Jah a suli hibája
2017. szept. 3. 00:07
 6/7 anonim ***** válasza:
Tudtam én
2017. szept. 3. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hogy jön ide az iskola :D ????!!!!! Beszarok . Ilyen lelki traumát tud okozni a tanulás?
2017. szept. 5. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!