Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Utálnak az emberek. De miért?

Utálnak az emberek. De miért?

Figyelt kérdés
Tegnap egy kis stúdiószínházban voltam, másodszor. Mindig épp megtelt. Kicsit büdös volt, nem tudott szellőzni. A végén a legtöbben elmennek, de nem tilos szóba elegyedni a nézőkkel, ha már hasonló az érdeklődés. Egy kicsit beszélgettem, inkább hallgattam őket, mosolyogtam. Aztán odajött a fő előadó, szervező, és finoman kirúgott. Semmit az égvilágon nem csináltam. Szünet is volt, akkor az egyik visszahúzódó előadóval -beszélgettem, dicsértem a nyelvi leleményét. Arról beszélgettünk, jól élt már, merre járt külföldön. Udvariasan érdeklődve hallgattam, erre egyszer hirtelen sarkon fordult, és mondta, hogy iszom egy sört a pultnál. Ott hagyott faképnél. Nem igazán értem. A külsőm, akármilyen is, nem tudok változtatni rajta. Egészséges vagyok, szépséghibám van, de tiszta vagyok, a ruhám is tiszta. Nem tudom, hogy rúghatnak ki egy sötét közönségből kiválasztva.
2017. szept. 6. 08:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Túl érzékeny vagy. Egy esetből nem kell levonni messzemenő következtetéseket.
2017. szept. 6. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Talán a főnök párjával szövegeltél;)


A másik mint írod, tiszta vagy...lehet nem vagy elég büdös a helyhez...

Értsd úgy, mint viktorunk egy motoros kocsmában...nem való oda.

2017. szept. 6. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Sajnos sokszor történik hasonló. Ha egy amatőr sakkversenyen 30-ból 15. leszek, semmi feltűnés, akkor is engem utálnak ki. Én soha senkivel nem tenném meg, hogy sarkon fordulok beszélgetés közben. Egyszer meg kellett őrizni egy fontos titkot egy körben. Sokan lemorzsolódtak, én maradtam. Végül azzal utáltak ki, hogy nem a megőrzés fontos, nem így kell csinálni.
2017. szept. 6. 09:38
 4/5 anonim ***** válasza:

# 3


Talán van egy arcjátékod-kisugárzásod, amely ellenszenvet sugároz és félreértik...szóval, ha ez így van nálad vagy hasonlóan:


[link]

2017. szept. 6. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Azt gondolom hogy nem mindig bennunk van am a hiba. Az emberek nagyon felszinesek, onzoek, tortetoek, es az elet ego-harcokbol, erdek baratsagokbol, kenyszer kapcsolatokbol all nap mint nap. Sajnos. En nem vonnek le ezekbol a helyzetekbol messzemeno kovetkezteteseket. Csak eld az eletedet ugy ahogyan teged boldogga tesz, kozben persze vigyazz arra hogy he akadalyozz masokat benne, hogy ugyanezt tegyek. Aztan elobb-utobb talalsz hozza tarsat, tarsakat, akik hozzad hasonloak.
2017. szept. 6. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!