Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Sose leszek boldog?

Sose leszek boldog?

Figyelt kérdés
20 éves lány vagyok és mostanában nagyon magányosan érzem magam. Nincs semmi ami érdekelne vagy ami lekötne, járok suliba mellette diákmunkázom de nem érzem azt hogy értelme lenne az életemnek. Egy senkinek érzem magam föleg egyedül, nincs pasim pedig jo lenne valaki szeretne akit én is viszont szeretnék. Nem volt még soha komoly kapcsolatom és irigy vagyok másokra akiknek van, hiányzik a szex is de nem ez az érzelemmentes hanem olyan hogy valakivel együtt vagyok szeretjük egymást és úgy. Nagyon érzelmes vagyok mindent a szivemre veszek és ugy érzem mindenki csak kihasználni meg átverni akar már nem bizok senkibe és ugy érzem sose leszek boldog és sose lesz pasim se. Ismerkedek fiukkal mondják hogy szép vagyok stb de aki nekem is tetszik abból sose lesz semmi mert vagy eltünik vagy csak szexet akar stb és már renénykedni se merek. Egyszerüen semmi nem jön össze. Nagyon rossz érzés. Létezik ilyen hogy valaki nem találja meg a párját? Vagy mit tegyek? Én már nem tudom :( sokszor ugy érzem jobb lenne meghalni...

2017. szept. 16. 18:03
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
6%
Sajnos átérzem mert 26 évesen nekem sem volt még párkapcsolatom.
2017. szept. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

De.


Számodra felfoghatatlanul boldog leszel.

2017. szept. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
63%

Az első mindig akkor jön, amikor elfogadjátok, hogy nem "kell", hogy jöjjön. Ha jön, jön, ha nem, nem. Csak akkor tud jönni, amikor lazábban álltok hozzá. De NEM feladva az elveiteket (hogy érzelemmentesen márpedig nem!)!


Nézzetek körül, milyen sokan csak 30 fölött mennek férjhez! Nem maradtatok le semmiről! Egyelőre az a dolgotok, hogy igyekezzetek olyan jóra formálni magatokat, amennyire csak lehet, hogy amikor majd eljön a lovag, semmiképpen se akarjon lelépni! Addigra tudjatok háztartást vezetni, főzni, legyetek jók a munkátokban, megbízhatóak, stb. Jönni fog!

2017. szept. 16. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
75%

"Ismerkedek fiukkal mondják hogy szép vagyok stb de aki nekem is tetszik abból sose lesz semmi"

Nem magas kicsit a mérce? Hallottam már ezt a "senkinek nem kellek" szólamot több nőtől akikről kiderült, hogy túl válogatósak a lehetőségeikhez képest.

2017. szept. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
86%

Legyenek céljaid, ez a legfontosabb. Ha sikered lesz valamiben, fejlődsz, már attól boldogabb leszel. Amit meg nagyon erőltetni kell, az nem szokott jól menni, gondolok itt arra, hogy akarsz magad mellé valakit. Nyilván megvan az elképzelésed, ami jó dolog, de nem mindig úgy alakulnak a dolgok, hogy minden tökéletes lesz. Ismerkedj, haverkodj, tegyél valamit azért, hogy elérd a céljaidat (miután szépen megfogalmaztad, és "kitűzted őket"), aztán sodródj.

Mindenkinek eljön majd a lehetősége, hogy valami jó dolog történjen vele, ráadásul te még csak 20 éves vagy, nem késtél le semmiről.

A bizalmatlanság pedig hasznos dolog, de ha már uralkodik rajtad, akkor ugyanannyit ártasz magadnak ezzel, mintha nem lennél bizalmatlan.

2017. szept. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Szakácsnak tanulok tudok fözni, sütni nem is kicsit és,szeretek is, háztartást vezetni is.. nem tudom hogy mennyire magas a mérce nálam mert általában akik nekem tetszenek azokra a legtöbb ismerösöm azt mondja nyomi, nekem nem kellenek ilyen izom jozsik meg szépfiu kategória legyen olyan egyszerű mint jómagam meg számomra a kisugárzás a fontos. Jo tudom nem szabad eröltetni de másnak olyan könnyen megy nekem szinte már luxus kategoria egy párkapcsolat annyira nem megy :(
2017. szept. 16. 18:41
 7/17 anonim ***** válasza:
82%

Mit is szeretnél?


Boldognak lenni egyedül kell, az egy egyéni dolog, az az individuumban zajlik, ahhoz nincs köze máshoz, csakis a saját gondolkodásmódodhoz.


Tehát attól, hogy lesz egy szerető párod, ugyan ideig-óráig örömöt fogsz érezni, de a boldogság az más. A boldogság az egy lelki állapot, míg az öröm egy pillanatnyi érzés.


Ha boldog szeretnél lenni, akkor tehát a személyiségedet kell fejleszteni, önismeretet, kommunikációt.


És legfontosabb dolog a szükségleteid menedzselése, időben eltolása, prioritások kezelése, és kielégítés. Nem vagyunk ösztönlények, hogy mindent csak azonnal legyen jó, lehet őket rendezgetni.

Tehát pl amikor több napja egyedül vagy, akkor magányt érzel, mert szükséged van társaságra.


ha ezt így tisztázod magadnak, akkor rögtön láthatod, hogy milyen lehetőségeid vannak, és ha pl semmi nem jön össze, akkor csinálsz valami mást, pl elmész bicajozni egyedül, mert a sport felszabadít, boldogsághormonokat termel.


Tudd mit szeretnél, és tudj tenni érte!!


Kérdéseiddel bizalommal fordulhatsz hozzám! 😊


25f

2017. szept. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Hát épp ez az hogy én most ettől lennék boldog ha lenne egy szerető párom lehet hülyén fog ez hangzani de én egyedül nem érzem magam senkinek lehet később ez változni fog ha pl lesz gyerekem ha lesz de a pillanatnyi szükségletem az ez amit irtam :/
2017. szept. 16. 20:53
 9/17 anonim ***** válasza:
75%

#4 egyetértek! Én fiúk szájából is hallottam a "senkinek se kellek" dumát, miközben nem realizálódik egyikben sem, hogy a nagy pretenció s válogatóság beszél belőlük.

Nekem is vannak elvárásaim, és egyedül vagyok. Addig nem szomorít ez el, amíg tudom, hogy saját döntésből vagyok egyedül:))

2017. szept. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
74%

#4 vagyok, #8:


Jó, rendben, csak meg kell érteni akkor, hogy örömödben sem leszel boldog így sosem, bármennyire is szeressen valaki, akár a gyermeked :) Ez nem idő függvénye, nem várhatsz rá... a boldogságért tenni kell, magadban!

(tehát pl "egyedül nem érzem magam senkinek" - ez nem érzés, hanem egy gondolat, hit, meggyőződés, -és mint ilyen, ez határozza meg a hozzáállásodat saját magadhoz, és ilyennek látnak mások is (azaz senkinek, tudattalan testbeszéddel ez közvetíted mások felém ez a "kisugárzás"). De ha azt hiszed el, hogy te elhatároztad, boldog akarsz lenni, és meg vagy győződve róla, hogy képes vagy rá, akkor boldog leszel! :) )


Én úgy gondolom, hogy egymásra épülés van a dolgok közt, és azt is gondolom, hogy nem feltétlenül a problémát megoldani jöttél ide :/

És így meg elbeszélünk egymás mellett?


A probléma megoldása helyett szeretnél inkább csak a feszültség érzéstől, a magány érzéstől megszabadulni?

2017. szept. 16. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!