Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Az internet és filmek, sorozat...

Az internet és filmek, sorozatok világában élők elrugaszkodnak a valóságtól és beképzeltek lesznek. Csodálkozunk?

Figyelt kérdés
Letagadják a nők többsége hogy ÉN Budapestet néz. Pedig ők azért vannak a tévè és a fent írtak kötelékében, mert a számokra lévő pompát és jót csak abban találják. Élőben csak frusztrálódnak, mert az igazi valóságot és közös felelőssègvállalásra alkalmatlanok. Attól olyan messze vannak mint makó jeruzsálemtől. Ilyet minek mutatnak be? Joe piros sportkocsival megy bocsánatot kérni Tamarához???!! Ezt veszik alapul az erősen frusztrált nők. Miért nem mondja ezt a szép nő??!!::: Együtt fizetjük a hitelt, veled a jég hátán is megélek, melletelted leszek, közösen válljuk a felelősséget. Vérlázító, hogy korcsosulnak eggyesek. Ezeket a fiatal lányokat az internetben és sorotatokban nevelik fel a szülei. Nem lehet rajta csodálkozni hogy nem lehet ismerkedni és esélye sincs sok embernek a szexre. A nehezen összekeresett pénzt is hamar megisszák, elfogyasszák a nők, de szeretetet érte nem adnak.Nagyon sok minden nem stimmel manapság. Ha ezt nem tekintjük társadalmi ügynek, csak minden rosszabb lesz.
2017. szept. 19. 21:40
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
61%

Nem lehet hogy a probléma veled van?


Járj szakkörbe, keress valami normális hobbit amin keresztül normális lányokkal ismerkedhetsz. :) Vannak még bőven értelmes visszafogott lányok/nők, de nem facebookon vagy a pénteki részeges bulizók közt fogod őket megtalálni...

2017. szept. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
38%
"Letagadják a nők többsége hogy ÉN Budapestet néz." - Mi van? Elhiszed, hogy én tényleg nem nézek ilyen szennyet, és most éppen Rejtő Jenőt olvasok? :-) Te is jobban tennéd, ha követnéd a példámat, jobb lenne a hangulatod.
2017. szept. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Te lehet hogy nem nézed, de a többi elvtársad milliószámban igen. 20-30 év közötti ludasok tudják hogy ez így van
2017. szept. 19. 22:16
 4/17 anonim ***** válasza:
79%
Magány, egyedüllét.... aha, szóval a csajok tesznek rád, és ezt próbálod kivetíteni arra, hogy valójában nem is veled van a gond, hanem minden más hibás... el kell keserítselek, a probléma az ön készülékében van.
2017. szept. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
29%
Ezalapján te nekem nagyon szimpatikus fiatalembernek tartalak... melletelted vállalnám afelelősséget, nekem csak a belsőségek számítanak meg hogy eltudsz tartani...:)
2017. szept. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem tűnt fel, hogy a legvége egy mondás.... na mindegy a lényegen szerintem ez nem változtat, azért mert sikertelen vagy a csajoknál az bizony nem a csajok hibája, csak a sajátod.
2017. szept. 19. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
62%
Ti meg nézitek a big bang theory-t meg a többi ehhez hasonló sz@rt, amiben elhitetik veletek, hogy az unalmas visszahúzódó kisegerek nem lehetnek ijesztő, nőgyűlölő s...ggfejek, aztán felözönlötök az ehhez hasonló fórumokra, és arról panaszkodtok, hogy milyen hülyék, ostobák és minden szempontból primitívek a nők, ahelyett, hogy néha egy kis önvizsgálatot is tartanátok.
2017. szept. 19. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
0%
utolsó, te is egy vidám emberke lehetsz, akivel öröm lehet az élet....
2017. szept. 20. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
49%
Most erre mit reagálnak? Próbáljalak észérvekkel meggyőzni, hogy ez nem így van? Oltsalak be, amiért hülyeségeket beszélsz? Ironizáljak, hogy érezd, mennyire nincs igazad? Kérdezzek rá, mi a kérdés? Mindegyik fölösleges, mert a végén úgyis csak én lennék a hülye, hiszen te már eldöntötted, hogy így van. Most okosnak és megdönthetetlennek látod magad, amiért így látod a dolgokat. Elmondjam, én mit látok? Egy férfit (fiút?) látok, aki sikertelen a nőknél, de ezt bevallani, esetleg változtatni nem mer, ezért kifogásokat keres. Nem ítéllek el, sokan vannak ezzel így, de ne hagyd ennyiben a dolgot! Próbálj mélyen magadba nézni, meglátni, hogy mi is a valódi oka a sikertelenségednek, és változtass! Nem biztos, hogy könnyű lesz, én voltam a te cipődben, nekem nehéz volt, de sikerült és most sokkal jobb az életem. Ha egyedül nem megy, kérj segítséget! Családtól, barátoktól, szélsőséges esetben pszichológustól. Nem tudom, elolvasod-e egyáltalán, amit írtam, de reménykedem benne, hogy ha elolvasod, akkor hiszel nekem, és megfogadod a tanácsom.
2017. szept. 20. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Csak nem érted megint. Ha egyszer valaki a milliomosokra pályázik és mindenkit lenéz, azzal nincs mit tenni. Nem lehet felrugdosni vagy erőszakkal elvinni. Az nem a férfinek a hibája ha valaki válogat. Egy férfi sem tehet arról.hogy a bombanő fenn hordja az orrát. Itt ez a lényeg. Nem a többi maszlag. Amíg nem bizonyítja be ennek az ellenkezőjèt, addig ez így van.
2017. szept. 20. 16:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!