Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ha valaki csak kéthetente,...

Ha valaki csak kéthetente, havonta egyszer ír, akkor valószínűleg nem is érdeklem igazán?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nagyon elfoglalt és rengeteg tanulnivalója van, de kicsit mégis bánt, hogy csak ilyen időközönként van rám ideje.

2017. szept. 30. 17:21
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
42%
Ilyen ismerősöm nekem is volt, írtam is neki, hogy ebben az állapotban ezt szerintem hagyjuk inkább. Erre ugyanúgy egy hónap múlva ahogy szokott visszaírt, hogy de ő nem akarja abbahagyni, csak nincs ideje, meg dolgozik stb. Na most akkor ilyenkor döntsd el, hogy mi az igaz meg helyes...
2017. szept. 30. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Hát igen. Nem egyszerű helyzet. De úgy vagyok vele, hogy megpróbálok nem agyalni ezen. Majd ha ír, akkor válaszolok neki, ha meg nem, akkor nem.
2017. szept. 30. 18:29
 13/13 anonim ***** válasza:
31%
Én sem szoktam írni az ismerősöknek, visszaírni is ritkán, pedig kedvelem őket. Egyszerűen nem tartom alkalmasnak a chatet egy kapcsolat fenntartására, valamint jobb dolgom is van annál, mint hogy jelentéktelen üzeneteket olvassak, amiket 3-4 nap múlva úgyis elfelejtek. Lehet ő is így van vele. :)
2017. okt. 2. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!