Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit kezdjek magammal? Nincs...

Brigcifolti kérdése:

Mit kezdjek magammal? Nincs életem ples

Figyelt kérdés
Na szóh.. Vannak barátaim jaaa, de egyiksem olyan akire támaszkodhatnék, elmondhatnám a problémáim. Emellett "Antiszociális" vagyok, tehát nem szeretek barátkozni, és az embereket allígha elviselem.. Mivel köthetném le magam, vagy mit csináljak hogy legyen legalább életem?xD Itt sírok magamba minden szarságon, halálon jár az eszem, sztem pszichopata vagyok vagy nem tudom, de valamiért bántani is akarom magam mert jó érzés lenne, de az alap eszem meg van. Változtatni kéne, de hoogy?:c Ja meg teljesen elrontom magam lol.. dohányzok meg minden hülyéség, de egyáltalán nem azért mert ez menőség, csak azért hogy nyugodt legyek, sőt már rá is szoktam lol.. Hangosan hallgatom a zenét közbe sírva.. Valami baj van velem, sztem kezdek megőrűlni vagy wtf.. Valami ötlet az egészre?

2017. okt. 11. 23:36
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

"Kur/vára megöltem valakit. Megfojtottam és átvágtam a torkát és leszúrtam, már halott. Nem is tudom, hogyan érzek most. Egyszerűen lenyűgöző volt. Amint túljutsz az "úristen, képtelen vagyok rá" érzésen, elég élvezetes. Kicsit ideges vagyok és remegek. Na jó, mennem kell templomba. Lol."

-Alyssa Bustamante jutott rollad eszembe!

2017. okt. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

vegyél kutyát

de tényleg

terápia

2017. okt. 14. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!