Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Széthulltam teljesen és nem...

Széthulltam teljesen és nem látok semmibe sem örömöt, mégis mit tegyek?

Figyelt kérdés
1 hónapja nagyon megbántottam a legjobb barátomat, próbálok bocsánatot kérni tőle(csokit adok neki, meg ilyenek), de hidegen viselkedik velem(másnak adja, vagy ott hagyja), az ő legjobb barátjától próbálok segítséget kérni az ügyben, de helyette csak lerombol önbizalmilag. Úgy érzem távolódnak az emberek tőlem, senkivel nem állok szóba(de ha mégis, akkor depis vagy morcos vagyok), mert nem akarok megint másokat megbántani. Nem lelek semmibe az örömömet, kedvtelen és fáradt vagyok egész nap, hamar fel lehet idegelni. Mit csináljak? Hogyan kérjek bocsánatot tőle?

2017. nov. 16. 05:28
 1/5 Bihar Valatonon ***** válasza:
89%
Ha csak nem extra érzékeny az adott személy. akkor lehet te változtál meg negatív irányba egy ideje, amit már nehezen tud elfogadni. Esélyes távol akar maradni pont attól a viselkedésedtől, és negatív kisugárzásodtól amiről írsz is. Ezt csak azért is tartom egy eshetőségnek, mivel én is olyan vagyok, ha a környezetemben valaki túlzásba viszi ezt a "depizős", morcos témát azt szép fokozatosan leépítem....egy-két esetet még lehet kezdeni, de ha nem változik a dolog, ha az ember nem akar állandó konfliktust szépen kivonja magát belőle.
2017. nov. 16. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
0%

Ha közel van hozzád,látogass el a hit gyülekezetébe

Hidd el segíteni fog,nem kényszer,de ha gondolod...nagyon kedvesek lesznek,addig maradsz ameddig akarsz,semmit nem erőltetnek rád,de a kérdésedre választ fogsz kapni,ha képes vahy Őt befogadni

:)

2017. nov. 16. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
91%

ne kezdj el szektázni, inkább tegyél a barátságért

mennyi idősek vagytok? és mivel bántottad meg?

2017. nov. 16. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én 16 ő 18. Félreértettem az üzenetét és azt hittem, hogy rossz a társaságom és nem azért, mert időnként frusztáló vagyok, emiatt a lányra, akibe szerelmes mondtam pár cifra jelzőt ._.'
2017. nov. 17. 05:40
 5/5 anonim ***** válasza:

Ez így már nehezebb lesz...


Lehet, hogy érdemes lenne egy ideig szüneteltetni a beszélgetéseket, hátha lecsillapodik.


Egy másik variáció: a sors megoldja valahogy ezt a problémát. Türelem!

2017. nov. 20. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!