Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ha ennyi magányos ember van...

Ha ennyi magányos ember van miért nem tartunk össze?

Figyelt kérdés
Olvasgatva a kérdéseket látom,hogy sok ember magányos szánalmasnak semminek érzi magát persze köztük én is miért nem b..unk ki a magánnyal? fogjunk össze csináljunk facebookon csoportot vagy csoport beszélgetést és akkor ott beszélgetnénk vagy nem tudom...ha lenne rá igény akkor én meg is csinálnám már ha érdekelné valakit vagy nem is tudom..vagy rossz ötlet? 21F
2017. nov. 21. 19:20
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Odalenne az anonimitás, mert ugye a pofabuk megköveteli a valós nevedet, amit igazolj személyivel...hivatalos irattal.

Persze, lehet mindenki például Nagy Peti vagy Mari:DDD


Aztán meg nem magányosok klubja lenne, hanem lúzerek klubja...


Amúgy, jó ötlet csak a sok a hátulütője...

2017. nov. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Kérdezõ, te sosem tapasztaltad azt, hogy egy magányosságra panaszkodó ember nem föltétlenül értékeli a te társaságodat? Akkor hát miért értékelné a gruppot?:D Talán nekik 1 ember is elég az életükbe, aki képes rajtuk kiigazodni, vagy meg van a közös szó, stb.

Egyetértek #11-el, hozzáteszem ez az ötlet számomra úgy hangzik, mint a “társkeresõ oldalak”(amit szintén gáznak tartok), ennyi erõvel azt is használhatná, aki nagyon kétségbeesett a magánytól.

+ nincs arra szabály, hogy magányos emberek kell egymással barátkozzanak, velem már volt úgy, hogy nagyon jól kijöttem szocializált, extrovert emberkékkel, talán jobban is, mint egy magányossal.

2017. nov. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
34%
Itt olvasható kérdés a magányosan ff miért nm csinálnak a FB egy oldalt, aminek lúzerek nevet adnák. Vki talizott a kérdéssel? Szerintem vicces.
2017. nov. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Voltak kezdeményezések, de amikor komolyra fordult volna a dolog, köddé vált mindenki.
2017. nov. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Bár sok válaszolóval egyetértek, nekem azért eléggé tetszik az ötlet ahhoz, hogy csatlakozzak a megvalósítani akarókhoz. Én sem társkeresés céljából szeretném összekaparni a magányos embereket, valóban jó lenne, ha mindenféle hátsó szándék nélkül egy közvetlen, őszinte és akár segíteni vágyó csoport összejönne, hisz barátkozni is nagyon jó dolog, főleg magányosan. Egy ötletem van is, és bár nagy az esély arra, hogy nem lesz olyan, mint szeretnénk, úgy vélem azért egy próbát mindenképp megér. Kérdező, ha nem ment még tőle el a kedved, akkor esetleg írj, és kitalálunk valami helyet a csoportnak, ami mindenki számára elérhető barmikor, ha kell.
2017. nov. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!