Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Magányos vagyok. Mit tegyek?

Magányos vagyok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Annyira fáj a magány, hogy már semmihez nincs kedvem. Rossz a közérzetem, távol tartom magamtól az embereket. Van családom, és barátaim, mégis olyan rosszul vagyok. Nincs aki szeressen, pótolható és felejthető vagyok. Nem bírom már ezt, kegyetlenül rosszul vagyok

2017. nov. 26. 21:39
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
54%
Az itteni magányos csajok nem igazán magányosak,mert ha azok lennének akkor minden lehetőségbe úgy kapaszkodnának mint a fuldokló a levegő után.
2017. nov. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
34%

Hívd a Gyermek- és Ifjúsági lelkisegély szolgálatot! (Biztosan van ingyenes zöld számuk...)


Sajnos ezek a segélyszolgálatok nem igazán kapnak állami támogatást - legutóbbi tudomásom szerint - így csak korlátozott ideig működnek a nap egy bizonyos szakában.


Reménykedjünk, hogy veszi a fáradságot legalább 1-2 Lelkiismeretes Felnőtt és segít Neked keresni hasznos böngésznivaló oldalt/oldalakat.


Te Magad is rákereshetsz a google-ban. Szerintem inkább a kamaszkor nehézségeivel "szenvedsz" átmenetileg. Ne keseredj el nagyon - egyszer majd EZ IS ELMÚLIK! Mint minden más az Ember Életében...

2017. nov. 27. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
18%
igen akkor áruld már nekem ,hogy mégis milyen tanácsot vár a kérdező amikor naponta van száz ilyen kérdés
2017. nov. 27. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
# 11 Ez igaz!
2017. nov. 29. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
49%
Ne legyél annyira önző . Le merem fogadni kérdező hogy az a fajta vagy akire ha rá ír valaki , akkor azért sem írsz neki vissza tehát az olyan aki foglalkozna veled arra teszel ,és helyette olyanokra vágysz akiket nem érdekelsz. Fordítsd meg ezt a mérleget és hát ha be csap a villám..
2017. dec. 13. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!