Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Jogosan érzem magam becsapva...

Jogosan érzem magam becsapva és magányosan?

Figyelt kérdés

Apukam borzasztoan gazdag, tobb nyugati orszagban is van tengerparti nyaraloja, barmilyen high-end ruhamarkabol megengedhet maganak barmennyit, es a tobbi.. Nagyon szerette az anyamat, es gyereket akart tole, de o nem allt biztos anyagiakon, ezert megigerte neki, hogy akarmi kell, o tamogatni fog anyagilag. Hat ez nem igazan tortent igy, 3 eves koromban lelepett, es egy forintot sem hagyott maga utan, mikozben anyukam egyetemre jart. Engem nagyon megviselt, etkezesi zavaraim lettek (meg most is), szorongtam, teljesen bezarkozott lettem, ezert az iskolaban sokan bantottak.

Egy eve felkerestem ot, valaszolt is, annyit, hogy miert nem a regi email cimemet hasznalom. Beszeltunk is eleg sokaig, majd meghivott magahoz engem es anyukam. Elmentem osztalykirandulasra par napra, erre az fogadott, hogy ne is menjunk inkabb, mert nem valaszoltam rogton a levelere. Ekkor nagyon merges lettem, nagyon sokaig nem beszeltem vele. Aztan most korulbelul ket honapja, az egyik hozzam nagyon kozel allo csaladtagomnal halalos betegseget diagnosztizaltak, es mutetre volt szuksege, es nalam is kialakult egy eleg komoly betegseg. Kertuk a segitseget, hogy legalabb ebben segitsen, de valaszra sem meltatott.. Utana irtam neki, hogy legalabb megkapta-e az emailt, es arra sem.. 14/L


2017. dec. 1. 18:42
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem fogadd el, hogy nem számíthatsz rá.

Felnőttél nélküle is, anyukád felnevelt. Sokan vannak így, hidd el, hogy nincsen igazi kapcsolatuk valamelyik szülőjükkel.

Nincs rá szükséged. Nélküle is jól megleszel. Nem rajta múlik, hogy milyen lesz az életed.

A pénz miatt meg pláne nem. Nehogy már ezért hiányozzon valaki.

Egyébként jó nagy kamunak tűnik, hogy neki mennyi mindene van. Nem kell mindent elhinni.

2017. dec. 1. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Van egy fiatal ismerősöm, aki régóta elszakadt a szüleitől, és a saját fenntartásából próbál megélni, neki is gazdag szülei vannak, mégsem kér a segítségükből. Csodálom a hozzáállását, és megtudom érteni őt, szeretetből nem tud kötődni a szüleihez, és nem akar anyagilag tőlük függni.
2017. dec. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha még betegség esetén sem képes segíteni, akkor tényleg jobb, ha elfogadod, hogy nem számíthattok rá.
2017. dec. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!