Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ez normalis? Mit tegyek?

Ez normalis? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Eddig csak csalódtam az emberekben.Votlak barataim de midegyik csunyan atvert,vagy kihasznalt.Volt egy legjobb baratnom aki mar majdnem a testverem volt,es 10honapon keresztul kiadtak magat facebookon egy fiunak..es beadtatta velem hogy szeret.ez hosszu,de elerte nagyon ugyesen hogy az allitolags fiunak hidjek,es azert beszeltem vele olya sokaig.Amikor kiderult .osszetortem,senki nem volt mellettem.Igazbaol nem csak emberekben csalodtam,hanem ugy ossz-vissz mindenben eletem soran.

De ez megint hosszu,nem kicsit.Most van celom,van mivel foglalkozzak.Uj sulit kezdtem,tok jó minden mert azt csinalhatom amit igazan szeretek :) Viszont valahogy senkit se tudok,nem akarok magamhoz kozel engedni.Mar nem tudok kedvelni se szeretni meg embereket,egyszeruen nem megy.Elutasito vagyok,mar nem merek ugy nyitni senki fele,es ugyerzem jobb egyedul.Nem akarok baratokat,nem akarok magam melle senkit amr belefaradtam.Nincs kedvem bajoloni,szinhazat jatsszani mint legtobb ember.Nem vagyok se bulizos,se ivos csaj,nem cigizek,nem volt meg parkapcsolatom,es a nalam 3-4evvel fiatalabb csajok mar nem szuzek,isznak,stb.Ugyerzem magam mint egyy fekete barany,persze csoppetse zavar hogy mennyi ringyó van manapsag mar fiatalabbknal is mert minek,viszont nem tudom mit tegyek,ha senkitse sikerul megkedvelnem.Normalis ez hogy meguntam az embereket,es minden tarsasagi eletmodot.Megprobaltaam tenyleg nem egyszer,nem ketszer nem haromszor es nem is negyszer nytni,kedves lenni masokhoz de allandoan csalodok mindenkiben.BELEFARADTAM,ES NEM AKAROM EZT TOVABB CSINALNI.A csaladtagjaimat se erzem magamhoz kozel,nem visel meg semmi veluk kapcsolatba,ugyerzem mar oekt se tudom szeretni igazan.AMIT IMADOK es amit tudom hogy imadok az a zene.Ejjel nappal csak az.Az enekles,a rappeles,a hangszer,semmi mas nem kapcsol ki es semmi mas nem eltet.Elsirom magam ha hallok egy szivemhez kozel allo zenet,de mason nem tudok sirni.Mi tortent velem?Nem ilyen voltam az ellenkezoje voltam 1 eve,amiota tortent az az eset.


2017. dec. 14. 15:44
 1/3 KoeWo válasza:

Szia.


Nem mondom azt,hogy pont ilyenen mentem keresztül mint Te,de hasonlón már igen.


A családtagos részt átérzem,mikor egy nagyobb családi vita végett apámhoz szerettem volna költözni, első kézből lerázott, holott előtte Ő tudatta velem,hogy nyugodtan költözzek hozzá, ha gond van.

Apámat azóta kerülöm,csalódtam benne,mint ember.Anyámmal azóta semleges a viszonyom,de nem tudok rá úgy gondolni,hogy ,,szeretem",inkább tisztelem és becsülöm,hogy próbál változtatni a múlt dolgain,de nincs az a ,,tűz", mint régen,így irritál,ha tehetem kerülöm,a kapcsolattartást a minimálisra csökkentettem. De nem lehet ezt megtenni hosszútávon,hisz összességében nem rossz ember,de Én nem érzem magam készen arra,hogy leüljek és átrágjuk a dolgokat.


Normálisnak nem mondanám amin keresztül mész,de nem ,,szokatlan",sajnos.


Ami segítene rajtad szerintem,egy olyan fiú,férfi,srác,aki tényleg szeret,hogy lásd,nem csak csalódásokból áll az élet. A zene az jó,hiszen depresszívebb hangulatunkban áttudjuk értékelni a segítségével az életünk szürkébb pontjait és elgondolkodni min lehetne változtatni.


20F

2017. dec. 14. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Rengeteg csaj siránkozik itt hozzád hasonlóan,és persze az emberek a hibásak. Kb ez úgy hangzik hogy "utálom a disznókat mondja egy disznó"
2017. dec. 14. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Neten kamu képpel még Orbán Viktor is lehet bárki.

Nem tudom de baromság ez a facebook,meg ez az egész netes beszélgetések. Élőben kellene mindenkinek,akkor ott aztán nem lenne átverés,mert látod a másik reakcióját.

2017. dec. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!