Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » SOS! Fekudjek be a pszichiatri...

SOS! Fekudjek be a pszichiatriara, és viseljem magamon tovább a terheket vagy legyek öngyilkos? 20/L

Figyelt kérdés
Járok pszichiaterhez,szedek gyógyszereket.Sose fekudtem még bent,de nem szeretnék utana pletykakat hallani magamról,hogy én bent fekudtem. De nem is szeretném,hogy a pszichiateremet szedjék elő. Rettentően szenvedek,már a sokadik visszautasitast kapom a pasiktól.Mindig elkezd valami alakulni,teljesen pozitivan állok a dolgokhoz,teljesen jól látom a világot.De amint elkezdene komolyodni,mindig megtorpannak. Én ezt a kudarcot mar nem bírom elviselni,hogy 20 évesen nem tud szeretni senki.
2017. dec. 22. 12:32
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:
32%
En 23 evesen talaltam meg az igazit aki nem is magyar. Azota 2 eve boldog kapcsolatban vagyunk. Ne add fel tenyleg akkor jon amikor nem varod. En elmentem utazni europaban es ott talalkoztunk o is kereste onmagat... franciarszagban, azsiabol. Szal csak fel a fejjel!
2017. dec. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 anonim ***** válasza:
53%
Manapság aki ki akarja nyírni magát, az előtte mindig a Gy.k.-ra jön nyafogni. Ez egy vicc...
2017. dec. 22. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 anonim ***** válasza:
72%

"Jobb lenne,ha tudnám hogy halálos beteg vagyok és mindennek vége lenne."


Önző vagy és gusztustalan. Szerinted találsz normális pasit, ha csak sajnáltatod magad? 20 éves vagy könyörgöm, nem 40. Állj talpra és folytasd az életed, de ne feszülj be és keresgélj megszállottan, majd jön magától.

2017. dec. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 anonim ***** válasza:
78%
37 vagyok, nincs párom és nem is volt még komoly kapcsolatom, pedig hidd el, tettem érte, hogy legyen. Ennek ellenére sem lettem még öngyilkos. Viszont van ismerősöm, aki 40 évesen találta meg a párját. Ennek már jónéhány éve, azóta össze is házasodtak és született 3 gyerekük. Nem azt mondom, hogy te eddig várj, de nem reménytelen a helyzeted, mert még baromi fiatal vagy. 20 évesen ilyen miatt öngyilkosnak lenni hülyeség!
2017. dec. 22. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 anonim ***** válasza:
18%
kérdésedet jelentettem, egyértelműen kitaláció. aki depis nem ide írogat faxságokat, hanem magába fordul
2017. dec. 22. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 anonim ***** válasza:
85%

Neked nem az a bajod, hogy nincs pasid (bár lehet ettől alakult ki), hanem mélységes mély depressziós lettél. Különben nem írkálnál ilyen hülyeségeket! Nem szégyen befeküdni, én is voltam már ott. Bár én pont válás miatt fogtam padlót. Aki erre hajlamos, az sajna az is marad, ha már ilyentől szuicid gondolataid vannak. Igen, kérj segítséget, mert kívülről könnyen dumálnak, te érzed azt, amit. Nem minden ember egyforma, valaki ettől is kifordul magából.

Mondjuk a tapasztalataim ellenére ezt még én sem értem. Ne süllyedj tovább, mert nem lesz jó vége. Nem szégyen kórházba menni, ha csak ez a megoldás. Nem csak drogosok és alkoholisták vannak ott, hanem depressziósok is.

2017. dec. 22. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 anonim ***** válasza:
54%
Ez legyen a legnagyobb problemad az eletben. 20 eves vagy, nem 50... egy beteg, depresszios, hisztis, onsajnaltato libat nem is fog senki szeretni. Szedd ossze magad. Egyedul is egesz ember vagy, viselkedj is ugy. Majd megtalal a szerelem, ha rendben leszel magaddal. Szinglinek lenni nem a vilagvege.
2017. dec. 22. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 anonim ***** válasza:
83%

15! Hiába jelentetted, attól ez a betegség még létezik, és igenis egy anonim oldal az, ahol segítséget kérhet az ember.

Attól, hogy be van fordulva, még tud írni és tanácsot kérni.

Nem kéne elbagatelizálni a dolgokat.

2017. dec. 22. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 anonim ***** válasza:
91%
Aztarohadt! Én férfi létemre 21 évesen vesztettem el a szüzességemet, és rengeteg nő elutasított, pedig normálisan nézek ki. Aztán találkoztam az igazival, és 10 év boldogság után szörnyethalt egy balesetben 35 évesen. Én azóta is egyedül vagyok, de nem adom fel. Szóval fejezd be a rinyálást, ha kérhetem.
2017. dec. 22. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 anonim válasza:
82%

Nekem 21 évesen lett barátnőm. Most 3 évvel később eljegyeztem. Előtte volt egy futó kapcsolatnak nevezett, kínzó förmedvényem, amit legszívesebben elfelejtenék. Senki sem volt tényleg közel hozzám 21 éves koromig. Tehát nem vagy elkésve. Nem vagy egyedül ezzel.

Egyik haveromnak volt eddig kb. 20 szerencsétlen kapcsolata. Mindegyik visszautasította őt rövid időn belül. Egy ideig megutálta a nőket miatta. Mostanában nem tudom hogy van vele.

Ez, ami még veled van, nem nevezhető végső kudarcnak. Még nem jött el az igazi. 20 évesen nem sokaknak jön el.

Hogy mit tudnék tanácsolni... pl. fejleszd magad és önkénteskedj. Jót tesz a léleknek.

24/F

2017. dec. 22. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!