Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » SOS! Fekudjek be a pszichiatri...

SOS! Fekudjek be a pszichiatriara, és viseljem magamon tovább a terheket vagy legyek öngyilkos? 20/L

Figyelt kérdés
Járok pszichiaterhez,szedek gyógyszereket.Sose fekudtem még bent,de nem szeretnék utana pletykakat hallani magamról,hogy én bent fekudtem. De nem is szeretném,hogy a pszichiateremet szedjék elő. Rettentően szenvedek,már a sokadik visszautasitast kapom a pasiktól.Mindig elkezd valami alakulni,teljesen pozitivan állok a dolgokhoz,teljesen jól látom a világot.De amint elkezdene komolyodni,mindig megtorpannak. Én ezt a kudarcot mar nem bírom elviselni,hogy 20 évesen nem tud szeretni senki.
2017. dec. 22. 12:32
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
Az 5. 7. 8. válaszoló elmehet a pitsába.
2017. dec. 26. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim ***** válasza:
Azért az értelem ebből meglátszik, amúgy nem tűnt fel, hogy az egiyk megjelölt " válasz " a kérdező kommentje? Grat.
2017. dec. 27. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim ***** válasza:
0%
Kedves utolsó a kérdező kommentjét nem számítottam a válaszok közé ( most kezdtem használni a gyakori kérdéseket). Amúgy az érzelmi intelligenciád a béka feneke alatt van.
2017. dec. 30. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim ***** válasza:
Akkor előbb tájékozódj, főleg mielőtt intelligenciával pedálozol. :)
2017. dec. 30. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim ***** válasza:
29%
A pasik többsége megijed a komoly kapcsolatot akaró lány hallatán. A legnagyobb hiba amit elkövethetsz az ha túlságosan ragaszkodol. Egy kapcsolatnak érnie kell szép lassan. És ha eljön az ideje összeszoktok annyira, hogy a férfi ragaszkodik majd hozzád. Nekem is volt barátnőm, aki mindent egyszerre akart. 1 hét ismeretség után már lakást és gyereket tervezett. A frászt hozta rám. Megfulladtam a ragaszkodásától. Szétmentünk. Azóta az 50.pasiját fogyasztja és mind menekül!
2018. febr. 12. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem ennyi esszel ugorj a Dunába de most komolyan. Nekem 26 evesen nincs parom, megse irom ide ki posztba. Te csak egy onsajnaltato liba vagy, gondolod h barki is osszejonne igy veled...
2020. szept. 14. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!