Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » SOS! Fekudjek be a pszichiatri...

SOS! Fekudjek be a pszichiatriara, és viseljem magamon tovább a terheket vagy legyek öngyilkos? 20/L

Figyelt kérdés
Járok pszichiaterhez,szedek gyógyszereket.Sose fekudtem még bent,de nem szeretnék utana pletykakat hallani magamról,hogy én bent fekudtem. De nem is szeretném,hogy a pszichiateremet szedjék elő. Rettentően szenvedek,már a sokadik visszautasitast kapom a pasiktól.Mindig elkezd valami alakulni,teljesen pozitivan állok a dolgokhoz,teljesen jól látom a világot.De amint elkezdene komolyodni,mindig megtorpannak. Én ezt a kudarcot mar nem bírom elviselni,hogy 20 évesen nem tud szeretni senki.
2017. dec. 22. 12:32
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:
62%

Tehát nő vagy, 20 éves, európai, és még szép is. Ha az élet egy póker játszma, akkor te most éppen egy Full House-t tartasz a kezedben. Nagyon könnyű életed van nagyon-nagyon sok emberéhez képest, használd ki!

Ne görcsölj a pasizáson, tedd félre egy kicsit, rengeteg időd van még erre. Koncentrálj magadra, mint egészre! Próbálj meg számodra kedvező dolgokkal foglalkozni, amik jól esnek! Túrázz egyet a havas hegyekben, gyújts egy illatos gyertyát otthon és meditálj, olvass el egy jó könyvet.. csak nyugodj meg, a kiegyensúlyozottságra törekedj.

Aztán, majd amikor egy kiegyensúlyozott, 20 (vagy akár 25) éves, európai szép nő leszel, akkor lesz Póker a kezedben és kinyílik a világ! A pasi probléma magától meg fog oldódni.

2017. dec. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 anonim ***** válasza:
70%

nem értem 20 évesen miért kéne öngyilkosnak lenned azért, amiért csak gyökér srácokkal ismerkedtél.. van olyan ember aki 30-40 évesen is szingli és egyetlen egy párkapcsolata sem volt. Ő hogy bírta ki addig? :)

nekem sem volt még egy normális kapcsolatom, senki se értékel, ha egy icipici probléma is jön, menekülnek a lehető leggyorsabban.. mégsem adom fel. ezért nem érdemes. :) majd ha jönnie kell, jön a nagy Ő.

2017. dec. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 anonim ***** válasza:
57%

Vér szerinti szüleid neveltek - avagy nevelőszülők? Egyenesági rokonaidról tudsz-e bármilyen infót?


Ha igen, tartod-e velük a kapcsolatot - esetleg ők (is) elutasítottak Téged?

2017. dec. 23. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 anonim ***** válasza:
57%
Ha nem tudsz megszabadulni az öngyilkos gondolatoktól, akkor nyugodtan feküdj be, legalább ott nehezebben csinálsz hülyeséget, de ott is neked kell majd rendbe tenni magadban a dolgokat, szerintem adnak majd valami gyógyszert, vagy változtatnak mostanin, meg időnként beszélnek veled, de sokkal többre nem számítanék a helyedben. (Egyébként ha bipoláris vagy, hogy tudod komolyan venni az öngyilkos gondolataid? Ezt nem értem. Én csak simán figyelmen kívül hagynám minden érzésem, amikor a depressziós részben vagyok. )
2017. dec. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 anonim ***** válasza:
22%

egyik se jó ötlet.

este ráérsz?

2017. dec. 24. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 anonim ***** válasza:
0%

30 feletti férfi vagyok. SOHA nem volt még párkapcsolatom mindig a visszautasításokat kapom a nőktől. Pár hete nekem is olyan gondolataim voltak, hogy már nem bírom tovább, de arra gondoltam, hogy MINDIG VAN REMÉNY! Pozitív önfejlesztő dolgokat olvasok, tanulok, fejlődöm, segítek másoknak, és BARÁTOKAT kerestem! Azóta több internetes barátom is lett, aminek nagyon örülök! Párkapcsolatom még nincs, de sokkal jobban érzem magam!

Írhatsz nekem privát üzenetet, válaszolok.

2017. dec. 24. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 anonim ***** válasza:
tisztára mintha egyik lány ismerősöm hallanám kb fél-egy évvel ezelőttről. Totál véletlen ismertem meg, jött egy ilyen szakasz, hogy Ő szeretett volna többet, én viszont rajta kívüli okokból nem mert amúgy minden rendben volt vele minden tekintetben. Végül aztán volt egy nehéz pont mikor ez ugye a tetőfokára ért, de utána viszont igazán jó barátok lettünk, sikerült bele egy kis önbizalmat önteni, azóta van neki barátja, talán lehet azt mondani, hogy tényleg egy barátra volt szüksége aki összeszedi. Azóta is kifejezetten jó kapcsoaltot ápolunk. Javaslom ezt Neked is, ismerkedj, szedj össze egy kis önbizalmat, hidd el, összejön minden, csak nems zabad feladni.
2017. dec. 25. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 anonim ***** válasza:
100%

Csatlakozom az előttem válaszolókhoz.


A FÉRFI-NŐ BARÁTSÁG MINDEN SZERELEMNÉL TÖBBET ÉR!!! (ÖSSZE SEM LEHET HASONLÍTANI A KETTŐT!!!)


Míg a "hatalmas lángolás", csak átmeneti jellegű, addig a szelíd parázs örökké tart!!!

2017. dec. 25. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 anonim ***** válasza:
17%
Hiába írjátok itt most neki a példákat h nektek mennyivel szarabb életetek volt. Ja, kívülről nézve tényleg mindenki problémaja nagyobbnak tűnik. De ha valaki komolyan depressziós és nem csak picsog akkor mondhatjátok a saját nyomorotokat, attól annak az illetőnek nem lesz jobb. Konkrétan le se szarja. Mert ilyen a depresszió! Egy betegség. Az ember gondolkodása beszűkül, nem látja át reálisan a helyzetét. Pár neten leírt sorból pedig nem állíthatjuk fel a diagnózist h a kérdező csak hisztis. Lehet h az, lehet h nem. De egy igazi betegnek a legrosszabb amit mondhatsz h "hülye vagy, ezért öngyilkosnak lenni, bezzeg én...."
2017. dec. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 anonim ***** válasza:
53%
Istenem milyen emberek vannak, csak úgy lepicháznak meg lehüjéznek téged. Rossz érzés az ha valaki csalódik az ellenkező nemébe, nem jön ki az emberekkel. Amúgy majd csak megtalálod az igazi pasit csak várj. Én szurkolok neked. 18/L
2017. dec. 26. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!