Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » SOS! Fekudjek be a pszichiatri...

SOS! Fekudjek be a pszichiatriara, és viseljem magamon tovább a terheket vagy legyek öngyilkos? 20/L

Figyelt kérdés
Járok pszichiaterhez,szedek gyógyszereket.Sose fekudtem még bent,de nem szeretnék utana pletykakat hallani magamról,hogy én bent fekudtem. De nem is szeretném,hogy a pszichiateremet szedjék elő. Rettentően szenvedek,már a sokadik visszautasitast kapom a pasiktól.Mindig elkezd valami alakulni,teljesen pozitivan állok a dolgokhoz,teljesen jól látom a világot.De amint elkezdene komolyodni,mindig megtorpannak. Én ezt a kudarcot mar nem bírom elviselni,hogy 20 évesen nem tud szeretni senki.
2017. dec. 22. 12:32
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
25%
Egy idiota vagy, fsz nélkül nem megy az élet mi??
2017. dec. 22. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 anonim ***** válasza:
79%

16. és 18. vagyok.


Én teljes mértékben megértem a tragédiáitokat (sajnálom), de mint írtam, minden ember más.


Ahhoz a lányhoz mit szóltok, aki nem is olyan régen elé ugrott a vonatnak, mert a srác, akibe szerelmes volt, többször is visszautasította. 16 éves volt... Ezért írtam, hogy nem kell ilyen kérdéseket sem elbagatelizálni.

2017. dec. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 anonim ***** válasza:
Akkor most én is öljem meg magam, mert 27 évesen egyedül vagyok? ezren vagyunk ebben a cipőben mégis mind túl tudunk lépni rajta. Keress valami elfoglaltságot, bármit, mert az a fő probléma, hogy azt hiszed csak egy pasitól van értelme az életnek. Valami mást kellene találnod, mondjuk tanulj. ha viszont tényleg ilyen gyenge vagy láthatod a válaszok alapján is, hogy ezt senki nem tartja normálisnak és igenis feküdj be valahová. Ez egy nevetséges indok az öngyilkosságra, ha ezt nem veszed észre az marha nagy gáz. Inkább ezzel törődj mint azzal, hogy ki mit fog pletykálni.
2017. dec. 22. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 A kérdező kommentje:
Köszönöm a normális válaszokat. Az a baj,hogy tényleg nem értitek meg,hogy egy férfi sem képes szeretni. Elég jól nézek ki, nem egoizmusból mondom,de eléggé fáj,hogy mindig csak hitegetnek,hogy ök majd megbecsülnek.Aztán meg mindig jön,hogy aranyos vagy,de ők nem vágynak komolyra. Egy olyanra vágyok tényleg,aki meg tud végre becsülni.
2017. dec. 22. 14:41
 25/46 anonim ***** válasza:

Depresszió miatt akarsz befeküdni? Vagy van valami másmilyen pszichológiai problémád?


Próbálj ki valami extrém sportot, ha van rá élhetőséged, az majd visszaadja az életkedvedet, amúgy 20 évesen semmiről nem vagy lekésve, és ha legalább megdugni akarnak (tehát nem vagy ronda), sokkal jobb esélyeid vannak, mint sokaknak, hogy előbb utóbb találj valakit aki komolyan is gondolja. A legfontosabb egyébként, hogy hagyd ezt a mentalitást, ne várd, hogy az élet igazságos legyen, vagy fair, vagy kapj tőle valamit, mert megérdemled, mert mondjuk mindenhez pozitívan álltál, fogadd el a világot úgy ahogy működik és alkalmazkodj hozzá, öreg vagy már, hogy úgy lásd a világot, mintha egy Disney mesében lennél, ne keseregj azon, hogy nem talált még meg az igazi.

2017. dec. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 A kérdező kommentje:
Igen,egyebkent kozepes depressziom van. Ill. Bipolaris vagyok. De ha valaki fel tud viditani,nem is latszodik rajtam,mintha nem is onmagam lennék.
2017. dec. 22. 14:47
 27/46 anonim ***** válasza:
33%

Én vagyok, aki kiálltam melletted a kérdésed feltevésed óta.

Közepessel nem kell kórházba menned. Tényleg kezdesz komolytalanná válni.

2017. dec. 22. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 A kérdező kommentje:
Ráadásul egy senki vagyok,otthagytam az egyetemet is,mert egy hulyenek ereztem magam. Egy gyárban dolgozok helenleg,mindenki lenéz. Ne nézz komolytalannak,tobb sírásos állapotomban látott már a doktornőm,tobbszor aggodott mar ertem eleg komolyan,csak ezert nem csuktak osztalyra,mert nem vallottam be,hogy vannak ongyilkossagi gondolataim
2017. dec. 22. 15:02
 29/46 anonim ***** válasza:
0%
Nem értem miért nem akarsz befeküdni. Nem mindegy már, ha amúgyis mindenki lenéz, hogy mit mondanak, amiért befekszel? Lehet segítene és végre tudnál javítani a helyzeten. Így elég kamu gyanús már a történet.
2017. dec. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 A kérdező kommentje:
En orulnek a legjobban,hogy ha nem kamu lenne
2017. dec. 22. 15:22
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!