Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » 25 vagyok, de mentálisan nem...

25 vagyok, de mentálisan nem érzem magam annak, mit tegyek ha nagyok az elvárások?

Figyelt kérdés
19 voltam amikor kiköltöztem külföldre. A szüleimmel viharos volt a kapcsolatom, nem támogattak sohasem. Voltak nagy terveim, de ezek (nyilván) nem valósultak meg, hiszen tapasztalat, nyelvtudás és pénz nélkül költöztem ki. Majd depressziós voltam egy olyan 3 évig. Heti 4 nap dolgoztam takarítóként egy olyan helyen ahova átlagos keresetű emberek fizettek be egy magas belépőt és úgy csináltak mintha az elithez tartoznának, a beszédük is sokszor erőltetetten lenéző volt, illetve volt, egy járkáló szemetesnek néztek. Önbizalmam ne volt, hazajöttem és onnantól kezdve feküdtem az ágyban, szabadnapjaimon sem csináltam semmit csak feküdtem, nem tisztálkodtam vagy főztem csak édességen meg mikrós kaján éltem. Ezalatt a 3 év alatt én semmit nem fejlődtem mentálisan. Most már kint vagyok a gödörből, suliba járok de naponta érzem, hogy ha én valamiből jól teljesítek, mert rengeteg időt rászántam, akkor az szinte semmi, hiszen én biztos ezt tanultam az elmúlt években, illetve folyamatosan jön szembe a kérdés, hogy hány gyerekem van. Vannak az iskola által rendezett versenyek, de azokra én már nem is jelentkezhetek a korom miatt.

2018. jan. 18. 22:53
 1/1 anonim válasza:
Ez elég zavaros.. miért érdekel mások véleménye? Csak magadnak akarj megfelelni!
2018. jan. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!