Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit kezdjek magammal?

Mit kezdjek magammal?

Figyelt kérdés

Olyen ertelmetlen az egesz eletem...mindig is az volt.

Nem vagyok semmiben sem jo, plussz meg ronda is vagyok.

Nincsennek barataim, a csaladomnak is konyebb lenne ha nem lennek.

Tudom rengetegen irnak ide ilyeneket, de meg is ertem ha nem erdekel senkit mert mindenkinek van jobb dolga egy ertelmetlen uncsi, depis csaj nyūge olvasása helyett.

Szoval tegnap ota mintha kicsereltek volna. Az agyam atfordult egy olyan iranyba ami a valosagot mutassa.

1 eve kb voltam depireszios es neha neha elo jon még a depis énem, de masnapra elmulik. Felek, hogy most nem fog.

Nem voltam meg szerelmes soha szoval ez nem szerelmi banat.

Inkabb az eletemmel van baj, hogy ertelmetlen. Ha eltunnek a csaladomon es a kutyusomon kivul senki nem venne eszre.

Mindig mindenben csak beégek. Ugyerzem sokszor mintha az emberek furan neznenek ram.

Tehetsegtelen vagyok nincs semmi olyan amiben jo lennek.

Neha mintha meg a sajat anyam is elfordulna tolem, meg apam is.

Ezert nem mondtam soha semmit nekik errol mert nem ertenenek meg ōk nem olyanok. Meg amugyse szeretek az erzeseimrol beszelni eloben.

Talan soha nem lesz semmi ertekes bennem.

Nem szoktam sehova menni suli utan mert nincs is kivel meg nem is nagyon engednek sehova. Nagyon visszahuzodo vagyok minden teren es inkabb csendben maradok ha faj valami akkoris. Mar ahoz sincs erom, hogy bizonyitani akarjak magamnak vagy masoknak.

Oszinten mit kezdjek magammal? Volt mar valaki ilyen helyzetbe?

Tudnatok valamit ajanlani a sporton kivul?

Ha valaki ezt elolvasta annak nagyon szepen koszonom.

15/L



2018. jan. 24. 21:09
 1/5 anonim ***** válasza:

Mondanám hogy sport, de azt kizártad :)


Sok mindent lehet csinálni, filmet, sorozatokat nézni. Kockulni, videósokat nézni, persze csak mértékkel.


Vagy beszélgetni interneten másokkal.

2018. jan. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok majdnem, csak nekem szerelmi csalódások is közrejátszanak/ottak, ha ez vigasztal valamire :c.

Én ha érzem szarul vagyok akkor kedvenc zenéimet bekapcsolom (amiknek durvább/vagy olyan a szövege ami pont az érzelmemhez illik) és rappalem/énekelem ez sokat szokott segíteni, másik nálam a sport ilyenkor elfelejtem a problémáimat, vagy a barátaimmal (azzal a párral) hülyüni (bár ha szar kedvem van az se segít akkor csak a zene/sport)

16/f Ha van kedved haverkodni/barátkozni nyugodtan írj itt gyikon/

2018. jan. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én pl elkezdtem hobbi programozni és elektronikával foglalkozni. Legalább magamnak tudok csinálni hasznos dolgokat. Aztán később ezen folytattam tanulmányaimat.

De biciklizni is elkeztem, később motorral IS járkáltam, kerestem a szép tájakat, stb. Azért így egész elfogadható :)

2018. jan. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én 23 vagyok, fiú, nem látom magam túl rondának. De k i ba sz o t t u l mély depresszióm van. Dolgozni már nincs kedvem, mert ajhhh... Úgy is meghalunk, minden és mindenki porrá lesz egyszer... Akkor minek is kelljen már küzdenem... Ez rút anyagi korlátok ridegsége... Nem bírom én ezt a nyomorult k u r v a é l e t... De hát... Egyszer... Én is meg'döglök... És akkor már remélem csak nem lesz ilyen fájó...
2018. jan. 25. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Miben nyilvánul meg az,hogy a szüleid nem figyelnek rád?Miért érzed ezt? Gondolom már már valamilyen gimnáziumban vagy szakiskolaban tanulsz,mivel 15 éves vagy.Nem sikerült beilleszkedned az osztályodba,vagy sosem tudtál barátkozni?

Nem hinném hogy ronda lennél ,az embereket ilyenkor sokat tuloznak.

Mennyire vagy nyitott az új dolgok felé?


Ha ezeket a kerdeseket megvalaszolod akkor talán jobban tudnék még valami tanácsot mondani:)

14/L

2018. jan. 26. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!