Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Depresszióval küzdök már évek...

Depresszióval küzdök már évek óta. Folyton magányos vagyok, még ha vagyok is valakivel, annyi érzés teng bennem amit nem tudok olyankor leírni, hogy legtöbbször sírógörcseim alakulnak ki. Esetleg van-e valamilyen gyógymód, vagy meditáció?

Figyelt kérdés
Van barátnőm, legtöbbször Ő szokott átsegíteni, de mivel távkapcsolatban vagyunk, ez is elég nehéz. Ezmiatt ha van egy kis ideje az agyamnak gondolkozni, csupa hülyeséget összehoz.. Egész nap túlgondolom a dolgaimat, olyanokat képzelek el magamnak amik nem is igazak, ha valaki inkább mással foglalkozik rosszul esik, néha egész nap nem tudok enni miatta... Már a kapcsolatomban sem érzem jól magam ez miatt, mert tudom, hogy a párom idegeire megyek, amit teljesen megértek. Ilyenkor nem szoktam már neki tovább ragozni mi van velem, csak abbahagyom a panaszkodást. Az egyedüli dolog ami segíteni szokott, ha leülök videójátékozni, bár az utóbbi hetekben ettől is elment a kedvem. Orvosnál voltam, nem segített, kineziológus sem, sportolok de az sem segít. Esetleg valaki tudna valamit tanácsolni? Legtöbbször azt érzem inkább megszűnnék létezni.. 21/f

2018. jan. 26. 09:26
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Kedves Téli Béke, köszönöm szépen a kommentet, de nem vagyok videójáték függő, sem kiszolgáltatott mások által. Nem akarok senkit lehúzni semmivel, éppen ezért keresek valami gyógymódot és nem gyógyszert. Egy jó pár éve így érzek már, nem az unalom miatt. Esetleg van a közeledben valaki aki hasonlóval küzd? Illetve megadnád a korod? Köszönöm
2018. jan. 26. 12:40
 12/14 anonim ***** válasza:
4%

Pont emiatt nem szülök én sem, nem fogok ilyen világban gyereket nevelni.

A tömeget követni értelmetlen, ha meg kilóg a sorból akkor mehet ő is gyógyszerért a pszichiáterhez 20 évesen, vágásokkal a karján.


Ha nem akarsz ilyen világban gyereket nevelni a te bajod. De ne akarj már mindenkit meggyőzni arról, hogy a világ rossz, ilyen világba nem szabad gyermek szülessen. Nézeted természetellenes, és életidegen gondolkodás.

2018. jan. 26. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Pont emiatt nem szülök én sem, nem fogok ilyen világban gyereket nevelni.

A tömeget követni értelmetlen, ha meg kilóg a sorból akkor mehet ő is gyógyszerért a pszichiáterhez 20 évesen, vágásokkal a karján.


Csak a két véglet létezik ? Vagy a tömeg követése, vagy öngyilkosság ? Felvágom az ereimet ? Valamikor vágásokkal a magas vérnyomást gyógyították, nehogy gutaütést kapjon a beteg. Az iskolában hány féle osztályzat van ? Csak 1-es és 5-ös ? Nincsenek 2-es, 3-as, 4-es feleletek ? Csak a mini-max ? Csak 100 %, vagy 0 % ?

Engem eddig két személy próbált meggyőzni arról, hogy ez a világ rossz, és ebbe a világba nem szabad gyermek szülessen, és különben is nem soká jön a világvége. Jehova tanúk voltak, és mondtam nekik, elkéstek, már három gyermek született, egészségesek, és nincs az a Jehova, aki miatt lemondanék róluk, vagy elcserélném eddigi életem egy általuk hirdetett rossz prognózisra. Jó üzlet a pánik keltés, nálam nem értek célt, :D Azóta nem jöttek.


Hogy ki miért fordul maga ellen, belátom, nem tudom. Családunkban, rokonságban senki nem tett olyat, és három gyermek szülőjeként engem taszít a téma. Hogy semmire nem megoldás, az biztos. Az élet két vége, a születés, a halál. Ami közte van, azt azért ne felejtse el senki. És az a lényeg. Nem pedig a élet végének türelmetlen sürgetése. Akár önmaga ellen fordulással. Jó egészséget.

2018. jan. 27. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Hol laksz?
2018. jan. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!