Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mihez kezdenetek az eletetekke...

Mihez kezdenetek az eletetekkel, ha olyan betegsegetek lenne, ami miatt alkalmatlanok vagytok parkapcsolatra?

Figyelt kérdés

25 eves lany vagyok es mar 6 eve van egy betegsegem, amit nem szeretnek reszletezni, de nincs ra gyogymod es nem tudok miatta szexualis eletet elni. Egyebkent egeszseges vagyok, ha nincs szex. Lassan tonkremegy a mostani kapcsolatom is emiatt (valoszinuleg ő lenne a nagy ő), ugy mint az osszes tobbi eddig. Ezert ugy dontottem, hogy nem hitegetem magamat tovabb, hogy nekem lesz kapcsolatom/eskuvom/csaladom mint masnak, hanem epp ideje elfogadnom, hogy ez lehetetlen. Ha kapcsolatban vagyok folyamatosan romlik a lelki allapotom es a partnere is aberrgseg miatt (nincs jovokep, allando konfliktusforras) szoval nem csak magam miatt maradok szingli, hanem, hogy ne bantsak mast es ne raboljam mas idejet.

Szoval elkezdtem azon gondolkogni, hogy miben teljesedhetnek ki, ha a hagyomanyos modon nem megy... kivancsi lennek ki mit kezdene ilyen helyzetben ennyi idosen az eletevel.

Koszonom a megerto valaszokat, nem konnyu ez nekem



2018. febr. 1. 19:49
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
0%
Csak lyukakról beszélünk... Miért nem lehet betömni?
2018. febr. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Korábban egy betegségem miatt egyátalán nem kerestem a szerelmet, végül rájöttem, bármennyire szeretnék, bármennyire nem érdekel ez a dolog, sosem lesze barátnőm, de nem csak ezért. Képtelen vagyok az ismerkedés bármilyen formájára, barátaim sincsenek. Először azt hittem, hogy valamilyen halálos betegség esetén mit tennék, így ebből a szempontból is válaszolok: nem küzdenék, ha meg kell halnom, legyen. Az egész életem káosz ahogy van, buta vagyok, így ezen változtatni sem tudok. Ha lenne kiért és miért élnem, máshogy gondolnám. Nem tudom mi lenne most velem, ha tanulhattam volna azt a szakmát amit szerettem volna, nem vagyok rá egészségügyileg alkalmas. Azóta csak lökdös az élet, fogalmam sincs mit csináljak, hol dolgozzak vagy hogyan ismerkedjek. 27/F
2018. febr. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom, esetleg egy aszexuális személlyel sem lenne jövőképed?
2018. febr. 1. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
és ez miért kizáró ok, hogy egyedül legyél egy férfit máshogy is boldoggá lehet tenni
2018. febr. 2. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

Vennék cicát és élném az életemet.


Keresnék aszexuális párt.

2018. febr. 2. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Én élném az életemet, talán találnék valakit akinek a társaságom is elég ahoz hogy szerethessen és együtt legyen velem. Talán úgy is boldog lehetnék. Milyen szép is lenne! Nem bódítana a testi vágy, csak az élet szépsége.
2018. febr. 2. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Szia.

Sajnos nagyon nehéz kérdést tettél fel. Fognak itt sokan sokfajta választ adni, de csak te tudod a megoldást.

2018. febr. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Hiaba irtam rra nem valaszol :/ pasikent meg akartam ismerni...de baxik valaszolni!
2018. febr. 11. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
Az utolsonak uzenem, hogy az utolso kommentem ota nem leptem be, ezert nem valaszoltam. Most mar meg azert nem mert bunko es egyebkent is, ahogy irtam, van baratom. Meg kitart mellettem, pedig azota meg ket gyogyithatatlan betegseget diagnosztizaltak nalam...
2018. júl. 16. 09:06
 20/23 A kérdező kommentje:
Szakitottunk a baratommal, tobb mint ket honapja egyedul elek es egyszeruen nem latom a jovomet, egyre tobbszor gondolok az ongyilkossagra, de az otthon elo csaladom miatt nem lennek kepes ra. Nincs ertelme az eletemnek.
2019. ápr. 24. 10:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!