Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mihez kezdenetek az eletetekke...

Mihez kezdenetek az eletetekkel, ha olyan betegsegetek lenne, ami miatt alkalmatlanok vagytok parkapcsolatra?

Figyelt kérdés

25 eves lany vagyok es mar 6 eve van egy betegsegem, amit nem szeretnek reszletezni, de nincs ra gyogymod es nem tudok miatta szexualis eletet elni. Egyebkent egeszseges vagyok, ha nincs szex. Lassan tonkremegy a mostani kapcsolatom is emiatt (valoszinuleg ő lenne a nagy ő), ugy mint az osszes tobbi eddig. Ezert ugy dontottem, hogy nem hitegetem magamat tovabb, hogy nekem lesz kapcsolatom/eskuvom/csaladom mint masnak, hanem epp ideje elfogadnom, hogy ez lehetetlen. Ha kapcsolatban vagyok folyamatosan romlik a lelki allapotom es a partnere is aberrgseg miatt (nincs jovokep, allando konfliktusforras) szoval nem csak magam miatt maradok szingli, hanem, hogy ne bantsak mast es ne raboljam mas idejet.

Szoval elkezdtem azon gondolkogni, hogy miben teljesedhetnek ki, ha a hagyomanyos modon nem megy... kivancsi lennek ki mit kezdene ilyen helyzetben ennyi idosen az eletevel.

Koszonom a megerto valaszokat, nem konnyu ez nekem



2018. febr. 1. 19:49
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
sajnálom, de ez még nem ok erre, (14-es)
2019. ápr. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Szia! Van értelme az életednek hid el, csak most kicsit lejtőn vagy. De nyugi és türelem, biztos fognak rendeződni a dolgok az életben. Tudom unalmas, de még fiatal vagy, sok jó vár még rád hid el!:) Az öngyilkosságot meg felesd el, menj sétálni, keres hobbit magadnak, csinálj olyat amit szeretsz és örömed lesz benne. Párod még lehet szerintem, lehet talán itt találsz magadnak!:) Minden jót kívánok és vigyázz magadra.
2019. ápr. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Lehetek kicsit gyakorlatias?


Ha minden nap van valami, nem hiszem, hogy ne lehetne működőképes. Nem csak egy féle szex van.


Alpári leszek, ha üres a golyó és teli a has, egy férfi se problémázik.

2021. márc. 5. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!