Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogy érezheti magát egy...

Hogy érezheti magát egy osztálybol kirekesztett gyerek? Mik lehetnek a következmények?

Figyelt kérdés

2018. febr. 7. 19:44
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Elsőben eleinte nagyon rossz volt, bántottak, csúfoltak. Aztán egy idő után rájöttem hogy nincs nekem rájuk szükségem. Ők együtt játszottak az udvaron én meg egyedül lézengtem az udvaron és az akkor nyolcadikos fiúk közé keveredtem. Ők élvezték hogy pátyolgathatnak és tanítgathatnak focizni meg minden. Aztán az osztálytársaim sem bántottak mert féltek a nagyoktól. Nem barátkoztak velem csak nem bántottak. Aztán szünetekben elkezdtem írni történeteket vagy olvastam. Olyankor aztán nem érdekelt hogy mit csinálnak körülöttem. Azért örültem amikor vége volt a sulinak. Középsuliban megőriztem a szünetben elvonulos szokásom. Ott nem voltam annyira kirekesztve de barátaim nem nagyon voltak mert nem akartam hogy legyenek, feleslegesnek éreztem. Érettségi óta sem beszélek egyikükkel sem.
2018. febr. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Telefragger válasza:
https://www.youtube.com/watch?v=SDTZ7iX4vTQ Ennek a számnak keress rá a magyar szövegére és megtudod.
2018. febr. 16. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Depresszió,szociális készséghiány,önbizalomhiány,alacsony önértékelés,zárkózottság,kirekesztettség érzése,szociális fóbia. stb..
2019. márc. 6. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Sok fajtája van az ilyen embereknek. Pl van aki próbál bizonyítani, hogy igenis az osztályközösségbe tartozik, ilyenkor próbálja elpoénkodni a dolgokat, a többiek viselkedését utánozni.

Van az a típus, aki szorongani kezd, visszahúzódik, próbál levegővé válni.

Ott van az is, mikor valaki figyelmen kívül hagy mindent, és a saját kis lelki világába zárkózik.

Plusz ezeknek egy csomó variációja van, minden ember máshogy dolgozza ezt fel.

2020. nov. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!