Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nagyon elegem van az elettbol...

Nagyon elegem van az elettbol trichotillomaniam van és meg akarom ölni magam nem tudom mit kezdjek magamma utálom magam orokre?

Figyelt kérdés
2018. febr. 10. 20:24
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Kérlek ne add fel

Hidd el h az élet szép es sok jo dolog fog veled történni

2018. febr. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Koszonom aranyos tőled de már annyiszor próbáltam leállni és lehetetlen könnyű mondani annak aki nem tudja ez milyen nehéz us valójában
2018. febr. 10. 20:49
 3/19 anonim ***** válasza:
Hidd el tudom h nagyon nehez
2018. febr. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Neked is van?
2018. febr. 10. 21:31
 5/19 anonim ***** válasza:
Igen
2018. febr. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Veled írok külön?:) mert akkor egy nagyon aranyos lánynak tűnsz esküszöm
2018. febr. 10. 21:36
 7/19 anonim ***** válasza:
Koszi
2018. febr. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
A trichotillománia egy pszichés eredetű probléma (kényszeres zavar) és mivel olyan így sajnos a benne szenvedő nem képes egyedül kezelni így mindenféleképpen szakember segítségét kell kérned ha eddig nem tetted volna meg. Sokan szégyellnek ilyen jellegű problémával orvoshoz fordulni, pedig semmi okuk nincs arra, hogy szégyenkezzenek. Ugyanúgy egy betegség mint a megfázás (amivel senki nem szégyell a háziorvosához menni) csak más okozza, más a tünet, a korlefolyás és a gyógymód. A gyógymód pedig egyáltalán nem biztos, hogy gyógyszeres kezelés lesz, ezt nyilván majd a megfelelő szakember tudja csak megállapítani. Én azt javaslom, hogy kérj segítséget. Tudom, könnyű ezt nekem kívülállóként mondani de kitartást és fel a fejjel.
2018. febr. 10. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
73%
Én is csak azt tudom mondani, hogy ne add fel. Igaz én más okok miatt, de pokolian nehéz helyzetben vagyok. Elbaltáztam pár dolgot, túl sokat segítettem, túlságosan megbíztam emberekben, akik kiforgattak szinte mindenemből, akár hajléktalan is lehetek, életem egyik legrosszabb periódusában vagyok, de küzdök, hogy kijöjjek belőle.
2018. febr. 11. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
60%
Keres valami életcélt, vagy hobbit, az emberek 90%-ban amúgy is csak ezt tartja a lelket.
2018. febr. 11. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!