Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ha alacsony és csont sovány...

Ha alacsony és csont sovány vagyok, emiatt sosem volt barátnőm, akkor jobb ha öngyilkos leszek?

Figyelt kérdés
170 vagyok és 51 kiló. Sosem csókoltam még meg egy lányt se és már tiszta depressziós vagyok. Sose vonzódott hozzám senki és utálom élni, mert a "karrierem" is romokban. Eltartott vagyok és teljesen önállótlan valamint barátaim sincsenek, mert utálok mindent, ami szórakoztató és közösségi. Van aki hasonló cipőben jár?

2018. febr. 11. 14:52
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Megértelek kérdező. Ronda vagyok én is. Egy lánynak sem kellék. A kérdést mintha csak én írtam volna ki. Ugyanígy vagyok... 21/F
2018. febr. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Kellek* Bocsi a hibákért.
2018. febr. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek van párja. Ha eljárnál szórakozni, ismerkedni ( ne kocsmába) akkor talán lenne esélyed. Ne ülj otthon, ne sajnáld magad. Ismerek olyan ronda embereket, hogy fáj rájuk nézni és boldog kapcsolatban élnek. amit hibaként tudok felhozni, hogy a csúnya emberek a közelemben túl magasra teszik a mércét, és ezt nem is értem. Miért kell a legszebb és legbombasztikusabb, ha már egyszer érezte valaki milyen is rusnyának lenni? Megértő, kedves társ kell neked, szeresd a csúnyákat. Légy vidám, humoros, az nagyon sokat számít.
2018. febr. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Én 24 vagyok, 180 cm, 69 kg. Picit vékonyka vagyok, barátnőm nem volt, meleg vagyok, pasim sem, mert amúgy nem merem a másságomat vállalni.
2018. febr. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

Ha már mindened ennyire rossz lett, akkor legyél öngyilkos!

Nincs más kiút.

Vagy talán nem akartál boldog lenni amikor valami elkezdett elromolni? Nyilván igen. És most nézd meg hol tartasz. Már aligha lehet rosszabb a helyzet.

Csak halj meg. Az békés dolog!


:)

2018. máj. 13. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!