Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Szerintetek egy magányos...

Szerintetek egy magányos egyedüllévő fiatal lány lehet boldog?

Figyelt kérdés
2018. febr. 17. 07:55
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
88%
Nincsenek barátaim, a szüleimmel sem jó a kapcsolatom igazán. A boldogság relatív.
2018. febr. 17. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
36%
Magányos... mit csinálsz egész nap? Nincs semmi érdeklődési köröd vagy hobbid, amivel kapcsolatban találkozhatnál másokkal?
2018. febr. 17. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Átérzem a helyzetet. Elszomorít amikor azt látom, hogy mindenki elmegy mozizni a barátnőjével meg kávézni, én meg csak egyedül vagyok.
2018. febr. 17. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Én elvoltam évekig a rajzolt figuráimmal, festéssel.

Egyedül mentem könyvtárba, kirándulni, volt, hogy koncertre is. Jó mondjuk nem 15-16 évesen.

Nem voltam nagyon boldog, de jobban érezetme magam, mint az emberekkel.

2018. febr. 17. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
66%
Persze. Én is voltam egyedülélő fiatal lány, most egyedülélő nő vagyok, nincsenek barátaim. De nem mondanám magam magányosnak. Meg engem az emberek nagyon lefárasztanak. Nem értem, hogy tudnak emberek szabad akaratból együtt élni.
2018. febr. 17. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Sokszor én is elég magányosnak érzem magam, de inkább vagyok egyedül, mint olyan emberekkel, akiket nem bírok elviselni vagy személyiségben és viselkedésben is teljesen különbözünk. Néha jó lenne valaki, akivel kicsit kimozdulhatnék, például sétálni, de bízom benne, hogy előbb-utóbb eljön majd ez a személy.
2018. febr. 17. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Én fiatal lány vagyok és csak "magányosan" tudok boldog lenni.
2018. febr. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
Igen simán lehet😍
2018. febr. 18. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Nem feltétlen kell ehez senki. Én is fiatal vagyok persze nem csaj, nem volt senkim, barátaim sincsenek. Ebbe a világba körülnézve talán soha nem is kell, "az én barátom a penge" ahogy sokan mondjuk. A sok páwa gyökérnek a ribikre van igény, és fordítva is igaz. Ilyen degeneráltak között szerintem egy ember csak ront rajtad egy idő után... Bár ki tudja, lehet vannak kivételek és tényleg mindenkinek megvan a saját "párja", de nem hiszem... :/ Ilyen instap*csák között pedig nem hiszem hogy szeretnék válogatni. Nem vagyok nyálas meg ilyesmi, de nem is egy olyan csajra lenne szükségem akit percenként megbámulnak az utcán mert annyira ki van vakolva és semmit se takar rajta a ruha. Ez nem menő. (És igen, azért bámulják az ilyet mert vagy "szép" vagy tudjuk hogy az ilyen rndaribi és azért bámuljuk:) )

F

2018. szept. 17. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!