Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Egyedülállók, szoktátok úgy...

Egyedülállók, szoktátok úgy érezni, hogy már nem vagytok alkalmasak egy párkapcsolatra?

Figyelt kérdés
Aki hosszabb ideje egyedül van, az túlságosan megszokja, hogy nem kell senkihez sem igazodni, alkalmazkodni, és így szép lassan alkalmatlanná is válik arra, hogy megossza az életét valakivel?

2018. febr. 17. 12:47
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
0%

Nem kell félni egyébként,hanem türlesnek lenni! Nem szélsőségesnek lenni, és akkor nem fogsz fosni a párkapcsolattól.


Nem muszály egyből fenekest ugrani a mélyvizbe :D


Én nagyon sok csaj után tanultam meg, hogy kicsit jobban válogassam meg a dolgokat.


Szóval a baj veled van, mert egyből akarsz szerintem mindent VAGY semmit.

2018. febr. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Alapból azt érzem, hogy én nem vagyok erre alkalmas. Talán a személyiségem is ezt sugározza körém, ezért nem volt még 1 kapcsolatom sem. (F)
2018. febr. 17. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
A válásom után 3 évig egyedül éltem, utána ismertem meg a jelenlegi párom. Rettenetesen nehéz volt ismét alkalmazkodni, annak ellenére, hogy nagyon szeretem. Ha még pár évig egyedül élek, már nem is költöztem volna össze senkivel, nem ment volna a függetlenség feladása.
2018. febr. 17. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Nem is csak az, hogy egyszerűbb egyedül, hanem tényleg nem menne, hogy valakivel folyamatosan kapcsolatban legyek. Ismerem a rossz tulajdonságaim, elég elvont vagyok, és ezzel nem is terhelnék senkit. Szerintem ezzel nincs baj. Néha persze hiányzik, hogy valaki foglalkozzon velem, és én is vele, de aztán mindig hozzámérem magam az olyan lányokhoz akiknek van barátja, és könnyen lebeszélem magam róla. Van előny is, meg hátrány is ebben...
2018. febr. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Pontosan ìgy érzek.
2018. febr. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
0%
Sok a túl ráérős ember.. ennyi bolond gondolatot... :)
2018. febr. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Sosem volt még barátnőm. Nem tudom mit csinálok rosszul, de valamit biztosan. Nem vagyok alkalmas párkapcsolatra, sem egyszerű barátságra.
2018. febr. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
Én párkapcsolatban élek, és néha most is rám tör az érzés, hogy nem vagyok alkalmas rá.
2018. febr. 18. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

5-6 évvel ezelőtt sűrűn magam alatt voltam a tény miatt, hogy egyszerűen milyen magasak az elvárások mind a két nem részéről, milyen régóta nincs lehetőségem kimutatni vonzalmamat és érdeklődésemet egy lány iránt és hogy legfőképp mi lesz velem így a jövőben.

Mára már viszont elégedett vagyok, teljesen függetlenül azt csinálhatok, amit szeretnék, nem függök senkitől sem. Nem azt mondom, hogy nem hiányzik, senkit sem szeretnék buzdítani erre az életre, hiszen nem véletlenül létezik férfi és nő, de így is lehet boldogan élni és merem azt vallani, hogy sokkal jobban el tudnám képzelni így az életemet, mint egy párkapcsolatban. Úgyhogy a kérdésre a válaszom igen, én így érzek. 29/F

2018. febr. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Igen, abszolút átérzem a kérdésed súlyát. Nekem 36 évesen még sohasem volt barátnőm, valószínű nem is lesz. Ahogy telik az idő, lankad az egész,,,akarás,,szex(prostikkal unalmas), már jobban szeretem az egyedüllétet, mint a társaságot..és még "csak" 36 vagyok. Szerintem sokan vagyunk így Férfiak ,Nők is. Mi itthon ülünk és virtuálisan kommunikálunk egymással, sajna több nem lesz ebből.
2018. febr. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!