Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Egyedülállók, szoktátok úgy...

Egyedülállók, szoktátok úgy érezni, hogy már nem vagytok alkalmasak egy párkapcsolatra?

Figyelt kérdés
Aki hosszabb ideje egyedül van, az túlságosan megszokja, hogy nem kell senkihez sem igazodni, alkalmazkodni, és így szép lassan alkalmatlanná is válik arra, hogy megossza az életét valakivel?

2018. febr. 17. 12:47
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Ha besavanyodsz a szobácskádba, akkor sosem lesz párod. Nem lesznek gyerekeid, nem lesz, aki idős korodban meglátogat, bevásárol, vizet, kenyeret ad. Aki mégis, az jobbára a megtakarított pénzecskédre utazik és csak édes kevés az, aki felebaráti szeretetből teszi. Gondolj erre is! Egyik ismerősöm kb. 15 éve egy képkiállításon talált magának párt...
2018. márc. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Meséljem el, hány embert dugnak be öregotthonba, és várják, hogy meghaljon végre, és övék legyen a ház, illetve hány emberre nem nyitják rá az ajtót, mert Dublinban, Londonban, Stockholmban, vagy csak simán az ország másik felén él a gyereke autó nélkül, vagy magatoktól is befejezitek a végtelen önzőséggel való kampányolást? Nem azért kellene szülni, hogy legyen, aki idős korban pelenkáz. Normális neveltetésű ember megcsinálja kötelességtudatból, de aki azt mondja, szívesen szorítja háttérbe a saját családját, adja fel a karrierjét, költözik vissza családostul Mucsaröcsöge-külsőre Anyukát ápolni, az vagy szent, vagy hazudik.
2018. márc. 9. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Engem nem zavar annyira, ha megzavarják a kialakut rendszerem, sőt, néha szükségét érzem, hogy alapjaiban változtassak és én magam rugom fel a kis komfortzónámat, mert az új energiát ad, nem bírom sokig az állóvizet. Csak az zaar, ha valakinek olyan idegesítő szokásai vannak, amit tényleg nem tudok tolerálni, de ezek nem apróságok, pl dohányzás,ivászat, "éjszakai életet él" (értsd, éjjel süt, főz, zajong, nem érdeki a másik nyugalma). Na de ilyenekkel össze sem jönnék. Az alkalmazkodás meg alapból sosem volt erősségem, elég öntörvényű vagyok, úgyhogy én lehetek az a fél, akihez több türelem kell :D

De voltak hosszú kapcsolataim. Most inkább az a baj, hogy az emberek változtak meg, találni nehéz.

2021. ápr. 27. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!