Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Vajon ez jót jelent?

Vajon ez jót jelent?

Figyelt kérdés
Mindig a nem létező gyerekem érdekét nézem.11 éves vagyok és lány.Bármit teszek vagy bármire gondolok a kb 15 év múlva születő gyerekem érdekébe tekintek.Sokan mondják,hogy mindig más érdekét nézem,nagyon jó szívű vagyok.Ennek örülök viszont néha túlzásba viszem a jövőm tervezését.Szerintetek jól teszem vagy hagyjam abba?

2018. febr. 18. 05:03
 1/8 anonim ***** válasza:

11 évesen nem gond ha ilyen jövő tervezgetsz de hidd el 5 10 év múlva lehet máshogy alakulnak majd a dolgok


Én is annyi mindent elterveztem már 14 15 évesen abból egy valósult meg 20 vagyok


Még csak terelgesd a magad álmát majd ha oda kerülsz az anyasághoz onnantól fogva a gyerek érdekeit lesznek számodra fontosak

2018. febr. 18. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egyenlőre a saját életedet, jövődet tervezgesd. A gyereked érdekeivel ráérsz foglalkozni ha majd lesz.
2018. febr. 18. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
60%
11 évesen?! Szerintem is túlzásba viszed. Sok nőt ismerek, aki gyakorlatilag a gyereke tartozéka-függeléke, vagy hogy is fejezzem ki magam, saját élete 0. De ők legalább csak a szülés után lettek ilyenek, nem 15 évvel előtte...
2018. febr. 18. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hagyd abba. Minek játszol anyukás-apukást ennyi idősen? Ez nem normális dolog.
2018. febr. 18. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes válaszokat.A kritizáló "11 évesen nem ilyeneken kéne gondolkozni" féleségű kommentelőknek meg üzenem,hogy szebben is kifejezhettétek volna.Amúgy nekem minden gondolatom a 15 év múlva lévő gyerekem érdekében azért van,mert engem nem egy jó környezetben,nem valami jól nevelnek emiatt mindig arra gondolok és azt "raktározom" el a fejembe,hogy mivel csinálhatnék jobb életet majd a gyerekemnek.
2018. febr. 18. 11:07
 6/8 anonim ***** válasza:

Arra vigyázz, hogy tipikusan az ilyen szülők szokták elkényeztetni a gyereküket és ezzel rontva el őket.

Szerintem egy boldog kiegyensúlyozott szülő jobb, mint egy olyan aki mindent meg akar adni a gyerekének, mert ha nem vagy normális, nem vagy, boldog, akkor nem tudod ilyenre nevelni a gyereked sem.

2018. febr. 18. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az előző választ.Tisztában vagyok vele,de azért köszönöm.Igazából én olyasmire akarom nevelni,hogy tapasztalatos legyen,tisztelettudó,kedves,érjen el sok mindent az életében.Mindent próbáljon ki ha az nem is tetszik neki akkor is.Kapjon meg mindent amire vágyik de azt úgy,hogy meg is dolgozik érte.Tehát ha akarna egy felkapottabb telefont vagy akármit akkor ahoz 3-4-5 tanulónak kell lennie félévkor,év végen.Persze ha hazahozna egy 1-est nem ítélném el.Leülnék megbeszélni vele,hogy mit nem ért és segítek.Viszont gondolkoztam,hogy a jövőben örökbe fogadok mivel azzal segítenék egy életen.Szeretem a gyerekeket.
2018. febr. 18. 14:46
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ártani nem árthat, ha előre tervezgetsz. Inkább a másik véglet lehetne káros: az, ha semminek a következményével nem foglalkozik valaki, csak teszi, amit jónak lát.
2018. febr. 24. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!